Šmahelovci v známej relácii skončili. 
TV Markíza

Drsný koniec Šmahelovcov: Markíza ich využila, teraz ich odhodili ako špinavé prádlo!

16. novembra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Toto sa im zrejme rozhodne nepáči. Bývalí manželia Martin Šmahel a Miriam Kalisová - exŠmahelová, boli tvárami relácie O 10 rokov mladší. A aj napriek tomu, že v súkromnom živote sa ich cesty rozišli, v tom pracovnom sa im napriek tomu darilo.

A televízia Markíza, ktorá reláciu vysielala ich rozvod dokonale využila. Šou, ktorá menila vizáž ľudí totiž spustila v čase, kedy sa práve manželstvo prominentného páriku rozpadalo. Šikovné PR, ktoré sa hodí pre každú štartujúcu reláciu. A tá mala od začiatku nie celkom uspokojivé čísla sledovanosti. Napriek tomu bude naďalej pokračovať. Čo je však zarážajúce, už bez známych manželov.

Dvojica sa totiž v ďalšej sérii neobjaví, čo potvrdila aj televízia zo Záhorskej Bystrice. "S Miriam a Martinom bola spolupráca na šou O 10 rokov mladší príjemná, veľmi im ďakujeme. Koncept programu sa však mierne zmenil a v ďalších častiach nás reláciou bude sprevádzať niekto iný," povedal riaditeľ PR a marketingu Michal Borec.

Či je dôvodom už využitý potenciál exmanželov a ich relatívne nulový prínos do relácie, alebo za tým treba hľadať to, že jeden z nich jednoducho nechce pracovať s tým druhým nevedno. Treťou možnosťou môžu byť aj čísla sledovanosti, ktoré spojenie Šmahel - Kalisová neprinieslo bohvieké. Isté však je, že dvojicu už spoločne na obrazovke v relácii O 10 rokov mladší rozhodne neuvidíme.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete