Ďurianová mieri do RTVS 
TV Markíza

Ďurianová má nový flek: Moderátorka mieri do verejnoprávnej RTVS!

15. novembra 2017 02:42 / Slovenský šoubiznis
Tak to je teda prekvapenie. Známa moderátorka Marianna Ďurianová zrejme bez práce dlho neostane. Podľa najnovších správ to má totiž sympatická blondínka namierené do Mlynskej doliny. Tam má byť už všetko pripravené na to, aby sa stala novou tvárou športových správ.

Doteraz pôsobila Ďurianová v internetovej relácii najčítanejšieho denníka Nový Čas, no po lete sa tento formát akosi zo stránok bulváru vytratil. Všetci teda dumali nad tým, kam si to to bývalá hviezda Markízy namieri.

Teraz je jasné, že bude tvárou relácie Góly - body - sekundy. Informáciu priniesol Denník N. V Mlynskej doline však zatiaľ spoluprácu definitívne nepotvrdili. "RTVS rokuje s viacerými známymi osobnosťami, ktorí majú záujem pôsobiť v RTVS, a nie je to len oblasť športu. Áno, s Ďurianovou rokujeme o spolupráci, no žiadna dohoda zatiaľ nepadla," povedala pre web Omédiách.com hovorkyňa RTVS Erika Rusnáková.

Podľa našich informácií však ide o viac menej hotovú vec. Ďurianová v minulosti hviezdila na Markíze, kde bola jednou z najväčších hviezd Televíznych novín. Potom ju však zlákal do svojich radov vtedajší riaditeľ Jojky František Borovský, no ten následne na svojom poste skončil.

Nakoniec Marianna zakotvila v bulvárnom denníku, kde moderovala spoločne so svojim kamarátom internetové správy Nového Času. Ako sa však zdá, pauza po lete, ktorá mala byť iba dočasná je už natrvalo a Ďurianová sa čokoro stane tvárou RTVS.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete