Vybrať správny darček pre muža nie je ľahká výzva 
Lum3n.com

Ako prekvapiť muža? Vyskúšajte našich 6 darčekových tipov

07. novembra 2017 09:36 / Štýl
Vybrať správny darček pre muža v dobe, kedy už nie je problém kúpiť alebo zohnať takmer čokoľvek nie je ľahká výzva. Pri výbere sa nás zmocňuje známy pocit, že všetko, čo muž potrebuje, už určite má. Nepodľahnite mu! Či už ste žena, ktorá sa dvakrát nevyzná v jeho koníčkoch, alebo muž, ktorý už vyplytval všetky svoje nápady, s našimi tipmi sa zavďačíte a prekvapíte zároveň.

Hodinky alebo holiny? S gumákmi alebo s tričkom s vtipnou potlačou iste poukážete na svoj zmysel pre humor. Tieto darčeky sa hodia ako prejav recesie od priateľov, ale nie od blízkej osoby. Preto vsaďte radšej na hodnotnejšiu vec ako sú napríklad hodinky alebo manžetové gombíky. Mužovi ostanú na pamiatku a sú vhodné i k životnému jubileu.

Pokiaľ ste boli presvedčení o tom, že kniha už vyšla z módy, ste na omyle. Dobré čítanie stála patrí medzi veľmi vďačné darčeky. Zvoliť môžete známu klasiku alebo nové bestsellery. Nič nepokazíte ani tematickou knihou, ktorá sa viaže k hoby obdarovaného.

Kúpte mu holiaci strojček. Keďže holenie tváre je len pánsky rituál, dámam sa môže zdať výber vhodného náčinia ako ťažká úloha. Zdanie klame! Už nemusíte hľadať ihlu v kope sena. Siahnite rovno po Wilkinson Sword Hydro Connect 5. S týmto pomocníkom zažije obdarovaný muž revolúciu v holení na vlastnej koži. Jeho tvár bude veľmi dobre postarané vďaka novej unikátnej technológií. Päť Ultar Glide britov perfektne oholí i ťažko dostupné miesta a vďaka zabudovanému systému ochrany zamedzí podráždeniu pokožky. Dôkladnú hydratáciu zaistí gél zo starostlivo vybraných ingrediencií ukrytý v inovatívnych nádržkách, ktoré na rozdiel od klasických zvlhčujúcich pásikov nevyschnú ani po niekoľkonásobnom použití. Tvár naviac ostane vláčna až hodinu po oholení. Skrátka, s Hydro Connect 5 si holení užije i ten, pre koho to bolo doposiaľ nutným zlom.

Vedľa nešliapnete ani s parfumom. Urobíte radosť partnerovi, otcovi aj synovi, a keď im bude voňať, vždy si na vás spomenie. Len si dajte pozor pokiaľ chcete vôňu venovať kamarátovi, nemuselo by sa to páčiť jeho partnerke. Predtým než parfum vyberiete, dôkladne si ho „očuchajte“, hlavne keď vyberáte darček pre vašu polovičku. Voňať bude pod nosom predsa i vám.

Kožená taška je pre moderného muža must-have záležitosťou, pretože vrecká začínajú byť malé na dva mobily, kľúče, peňaženku a všelijaké karty. Kvalitná kabela, kam odloží všetky svoje osobné veci, mu urobí kráľovskú službu. Seknúť sa nemôžete ani s peňaženkou. Pokiaľ sa vám zdá jeho súčasná rozpadnutá, kúpte mu novú a úprimná vďaka vás neminie.

Na spoločný zážitok nezabudne ani skalný materialista. Či už adrenalínová alebo oddychová skúsenosť utuží vaše vzťahy. Muža iste poteší jazda luxusným automobilom alebo zoskok padákom. Oddych darujete napríklad vstupenkou do wellness centra alebo poukazom na netradičnú masáž.  
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete