Marianna Ďurianová s partnerom Doležajom 
archív VIPSTORY

Marianna Ďurianová: Príde o ďalší kšeft? Jej zamestnávateľa kúpil slovenský pracháč!

07. novembra 2017 10:25 / Slovenský šoubiznis
Prekvapenie, na ktoré sa čakalo už nejaký čas. Slovenský najčítanejší denník Nový Čas je predaný. Kúpil ho podnikateľ a milionár Anton Siekel. A tento predaj môže mať dosah aj na jednu z najznámejších a najobľúbenejších televíznych tvárí. Moderátorka Marianna Ďurianová totiž v spoločnosti, ktorá denník vydáva pracovala.

O jej nejasnom osude sa navyše hovorí už nejaký čas. Reláciu, ktorú na internetovej televízii v Novom Čase moderovala zatiaľ kompetentní nenasadili a po letnej prestávke sa zatiaľ správy nikde neobjavili. Dôvodom mala byť pauza počas leta a údajná príprava nového formátu pre moderátorku. Správy sa však vrátiť mali. To sa zrejme už nestane. S novým majiteľom prídu do zabehnutého vydavateľstva aj nové pravidlá. A relácia, ktorá podľa kuloárnych informácií nemala veľkú sledovanosť, sa už na internetovú televíziu zrejme nevráti.

Marianna Ďurianová tak môže ostať zo dňa na deň bez ďalšieho kšeftu. Či si ju noví majitelia ponechajú, je otázne. Predsalen určite nejde o najlacnejšieho zametnanca, exmoderátorka Markízy má svoju cenu. Na druhej strane, mať vo svojich radoch práve tvár, akou Marianna stále je, je určite nielen prestíž, ale aj výborný marketingový ťah. Či jej vymyslia nový formát, alebo nebodaj nový časopis, uvidíme v najbližších mesiacoch.

Isté však je, že okrem problémov v práci má Ďurianová momentálne starosti aj v osobnom živote. Jej partner Roman Doležaj sedí vo väzení v Hrnčiarovciach, kde si odpykáva trojročný trest. Či mu bude kedysi veľká hviezda Televíznych novín na Markíze verná pokiaľ vyjde z basy, nie je isté. Doležajovi totiž hrozia ďalšie roky za mrežami.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete