Peter Kočiš 
RTVS

Šokujúci krach ďalšieho manželstva: Prečo sa rozpadá jeden vzťah za druhým?

11. novembra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Tento rok zrejme vzťahom nepraje. Nie je to tak dávno, kedy sa prevalilo, že sa po neuveriteľných 39 rokoch rozvádzajú manželia Heribanovci. Tento rozvod otriasol slovenským šoubiznisom tak, ako sa to už dlho žiadnej kauze nepodarilo.

Teraz sa ukázalo, že si dávajú zbohom aj ďalší známi manželia. Peter Kočiš s manželkou Nelou podali žiadosť o rozvod presne pred týždňom. Dôvod neuviedli a ani jeden z nich sa k tomu nechce vyjadrovať. Čo teda môže byť za tým, že 24 ročné, doteraz navyše ukážkové manželstvo zrazu krachuje? To vedia len manželia Kočišovci.

Ide však o poriadne nečakaný zvrat. Doteraz sa totiž obaja na adresu toho druhého vyjadrovali iba v superlatívoch. Nebolo rozhovoru, v ktorom by známy herec a moderátor nevyspevoval svoju manželku do nebies.

Tomu je však koniec a či je za rozpadom vzťahu, ktorý patril k tým najstabilnejším naozaj nevera, alebo jednoducho po toľkých rokoch vyprchala iba iskra, vedia len oni dvaja. Isté však je, že tento krach manželstva Kočišovcov, je stále zahalený rúškom tajomstva.

To naopak Heribanovci sa k svojmu rozvodu postavili čelom. Ihneď potom, ako sa rozpad ich 39 ročného manželstva prevalil, obaja sa k tomu vyjadrili. Dôvodom nebola podľa ich slov nevera, jednoducho ako dvaja dospelí ľudia usúdili, že chcú ísť každý svojou vlastnou cestou.

Napriek tomu sa posledné dva roky zapíšu v slovenskom šoubiznise čiernymi písmenami. Krachovalo totiž jedno prominentné manželstvo za druhým. Medzi tých, ktorým sa po rokoch manželstva zachcelo slobody bol aj Andy Kraus, Sväťo Malachovský, Ďuďo z Hexu, či Aneta Parišková. Zdá sa tea, že neprekonateľné hollywoodske rozdiely, ktoré sú najčastejším dôvodom rozvodov v Amerike, zasiahli aj náš šoubiznis. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete