JiŘí Korn sa oženil. Zobral si o 25 rokov mladšiu partnerku 
SHOWPIX

Neuveriteľné! Svadba na staré kolená. Jiří Korn si zobral o 25 rokov mladšiu ženu

01. novembra 2017 07:59 / Zahraničný šoubiznis
Spevák Jiří Korn známy aj Slovákom z rôznych rozprávok, či muzikálov sa tajne oženil. Vo veku 68 rokov si zobral dlhoročnú priateľku Renátu Cieslerovú. Dvojica sa zosobášila po osemročnej známosti.

"Prišlo to z jeho strany. Myslím, že to tak bolo asi správne, pretože sme spolu strašne dlho, osem rokov. Je to úžasné, našťastie sa nič nezmenilo, stále fungujeme ako pred ôsmimi rokmi," povedala pre český magazín TopStar Renáta.

Korn sa oženil už po tretíkrát. Prvýkrát stál pred oltárom už v roku 1972, manželstvo, ale dlho nevydržalo. S druhou manželkou Kateřinou Kornou má syna Filipa a dcéru Kristínu.

Jiří Korn je český spevák popmusic, muzikálu a popu, gitarista, basgitarista, tanečník a herec. Jeho hudobná kariéra začala v šesťdesiatych rokoch so skupinou Rebels (nahrali veľký hit Šípková Růženka) a pokračovala v sedemdesiatych rokoch v rámci skupiny Olympic, kde sa stal interpretom napr. piesne „Únos“.

Po skončení angažmán v skupine Olympic spevák začal sólovú kariéru. V osemdesiatych rokoch účinkoval aj v úspešnom televíznom cykle Možno príde aj kúzelník. V deväťdesiatych rokoch došlo k premene Kornovej kariéry na tanečnú a kritikmi aj viacej oceňovanú hudbu, v posledných rokoch je členom vokálneho kvarteta 4TET.

Účinkoval v niekoľkých filmoch (napr. vo filme Honza málem králem), od deväťdesiatych rokov spojil kariéru s muzikálmi (Bídníci, Dracula, Monte Cristo atď.) a vystupoval aj v ľadovej revue Mrázik.

Hrá biliard na úrovni celoštátneho majstra. Občas šokuje spoločnosť výstredným výberom oblečenia. Jeho bývalá manželka, Kateřina Kornová, je herečka, moderátorka, v súčasnosti vlastní kadernícky salón. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete