Miss Universe Slovakia sa stala Vanessa Bottánová 
SITA

Slovensko má ďalšiu Miss...Bol to naozaj taký prúser? Áno, bol...

23. októbra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Miss Slovensko a Miss Universe Slovakia. Dve súťaže krásy na jedno malé 5 miliónové Slovensko. Pýtate sa: Nie je to trochu priveľa? Veď takí bratia Česi tento rok dopadli tak, že nemajú súťaž krásy ani jednu. A nikoho to netrápi, nikomu to neprekáža. Veď prečo by aj malo?

Častokrát sú kritici odsudzovaní, pretože ak na Slovensku povieš pravdu na televízny prenos, si okamžite nežiaduca osoba. Ale keďže my sa svoj názor povedať nebojíme, povieme si to pekne po lopate a tak, ako to naozaj reálne bolo. A tentoraz nielen my, ale zapojíme aj ľudí, ktorí reálne priamy prenos na RTVS sledovali. Začneme radšej tým, čo bolo na Miss Universe dobré.

Silvia Lakatošová. Táto žena nestarne. Má síce 44 rokov, napriek tomu vyzerá stále neskutočne dobre a je radosť sa na ňu pozerať. Dokonca aj dievčatá, ktoré si do súťaže vyberá sú pri nej iba ako plastikové bábiky s nafúknutými perami a hruďou. Dlhé nohy, štíhle telo, Lakatošová jednoducho vyzerá po dvoch pôrodoch perfektne!

Prvé zábery. Aj keď boli kradnuté a tristokrát premleté v iných projektoch, efekt splnili a zábery na Bratislavský hrad z vtáčej perspektívy vyzerali naozaj dobre. Účel teda naozaj splnili do poslednej bodky. Dĺžka prenosu. Priamy prenos mal iba 80 minút. A to je skvelé. Lebo aj keď to bola mierne povedané taká trošku prehliadka nudnosti a generálnych partnerov projektu, až toľko času diváci nemali na to, aby si to vôbec všimli.

Moderátori. Tu je trošku priestor na diskusiu. S hudbou vesmírnou teraz tlačia všade. Otvárali tohtoročný prenos OTO, moderovali reláciu RTVS Zem spieva a teraz toto. Otázka je, ako to zvládli. Boli neskoordinovaní, často si skákali do reči a vrcholom ich vystúpenia bola rapová pesnička na tak očividný playback, že vám bolo trápne za nich.

Aj samotný Ivo Ladižinský, ktorý v minulosti patril k tým, ktorí missky vyrábali. A to doslova. Práve on bol choreografom a tútorom finalistiek a driloval ich od začiatku až po koniec. Počas jeho pôsobenia však súťaž obrazne povedané vypľula také hviezdy ako Andrea Verešová.

"Miss na RTVS .....teraz som náhodou zapol a prepol ... uaaaaá.... drevené pohyby každá ináč hneď a moderovanie a texty že v 89tom by to bolo ako tak ...??? Prvá trojka dľa mňa : 9 ! , 11 a ešte niečo do počtu .... je to jedno pri tom čo tam je," napísal ako komentár.

Celkovo ľudia hodnotili krásu dievčat pozitívne, dokonca boli spokojní aj s víťazkou. Oveľa horšie dopadol prenos. Ten zvozili viacerí pod čiernu zem. Ale hejterov je vždy veľa. Aj keď aj Miss sa dá robiť dobre a kvalitne. Na Slovensku však robíme všetko po slovensky. A nie svetovo. A keď svetovo, tak to jednoducho skopírujeme. A aký názor na prenos máte vy? 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete