Heribanovci všetkým ukazujú, akos a dá rozviesť v pokoji a bez hádok. 
Instagram -Babsy Heribanová

Toto je dôkaz: Heribanovci sú stále spolu! Máme foto...

22. októbra 2017 02:40 / Slovenský šoubiznis
Tak toto zrejme čakal málokto. Pred niekoľkými týždňami šokovala Slovensko správa o rozvode Aleny Heribanovej a jej manžela Jozefa Heribana. Ich pevný vzťah sa rozpadol po neuveriteľných 39 rokoch. Ako sa však zdá, pôjde o jeden z najpokojnejších rozvodov v histórii nášho šoubiznisu.

Dvojica si totiž rozhodne neskáče do vlasov, ani nehádžu doma po sebe taniere. Ich vzťah je naďalej kamarátsky a dokonca chodievajú na spoločné obedy, či večere. Na sociálnej sieti sa najnovšie pochválila spoločnou momentkou svojich rodičov aj ich mladšia dcéra Babsy.

Tá pridala krátke video na Instagram, kde vidieť oboch, ešte stále manželov pri jednom stole. A aj keď sa v danom momente netvária nadšene, je jasné, že ide iba o chvíľkový stav. Podľa informácií vipstory totiž vo vzťahu dvojice všetko funguje ako hodinky.

"Aj keď sa rozvádzajú, ostali skvelými priateľmi. Po toľkých rokoch sa jednoducho nemôžete s niekým ani rozísť v zlom. Alenka je navyše v tomto veľmi racionálna a rodinu chce udržať pokope. Nechce, aby jej vnúčatá nestretávali oboch starých rodičov naraz, aby sa musela Jozefovi vyhýbať. Ich vzťah je perfektný, len u nich vyprchala po rokoch iskra a láska," povedal nám dobre informovaný zdroj z okolia prominentnej rodiny.

A ako sa zdá, má pravdu. Nie je to totiž prvýkrát, kedy dvojica od prevalenia rozvodu bola v spoločnosti jeden druhého. Aj na akcii, ktorú organizoval Slovenský inštitút vo Viedni, prišiel Jozef Heriban podporiť svoju manželku. Takéto rozvody by zrejme mali byť v učebnici o rozpade manželstiev.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete