Herečka Stockard Channing (v strede) sa od Pomády poriadne zmenila 
www.imdb.com

Neuveriteľná premena: Zo slávnej herečky z Pomády je dnes plastikové monštrum!

18. októbra 2017 15:20 / Zahraničný šoubiznis
Starnutie absolútne nezvládla. Herečka Stockard Channing, ktorú preslávilo účinkovanie v legendárnom filme Pomáda rozhodne nestarne s gráciou, ako množstvo iných hollywoodskych hviezd. Pri jednom z posledných vystúpení v jednej americkej talkshow totiž ukázala tvár, ktorá sa na jej pôvodný výzor ani len nepodobá.

Množstvo jej fanúšikov ostalo poriadne šokovanných. Slávna predstaviteľka rebelky Rizzo vo filmovom muzikáli totiž už na prvý pohľad podstúpila plastiku tváre. A rozhodne nebola iba jedna. Navyše si zrejme nevyhľadala plastického chirurga, ktorý by patril k renomovaným, pretože jej výzor sačína pripomínať skôr monštrum, ako kedysi sympatickú hviezdu filmového plátna.

Ak sa k tomu pripočíta aj jej vyšší vek (herečka má už 73 rokov), výsledok je doslova šokujúci. Pravdou tiež je, že herečka po Pomáde už veľkú dieru do sveta filmu neurobila a jej sláva pomaly zapadla prachom.

Objavila sa sem tam v nejakom filme, no väčšinou išlo o menšie úlohy. Rovnako to bolo aj v prípade televízie, ani tam sa nejako viac nepresadila. Či aj to prispelo k tomu, že sa rozhodla s vekom bojovať takýmto spôsobom, vie len ona sama. Isté však je, že jej to rozhodne neprospelo. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete