Má Šimkovičová manželské problémy? 
TV Markíza

Exmoderátorka Šimkovičová prekvapuje: Manželské problémy? Zbavuje sa luxusného domu!

14. októbra 2017 15:18 / Slovenský šoubiznis
Sympatická blodnínka Martina Šimkovičová už druhý rok sedí v poslaneckých laviciach. Televízne kamery tak vymenila za post poslankyne. Počas svojho pôsobenia v politike sa preslávila napríklad odchodom zo strany Borisa Kollára Sme rodina. Práve vďaka jeho kandidátke sa však do Národnej rady dostala.

Teraz sa opäť dostala na stránky bulváru. Dôvodom je predaj jej luxusného sídla, ktoré si postavila v susednom Rakúsku spoločne s manželom Igorom. S ním má exmoderátorka Markízy 2 deti. Syna Marka a dcérku Sofiu. Z prvého vzťahu má už dospelú dcéru Petru.

A teraz sa zdá, minimálne podľa informácií denníka Nový Čas, že sa jej zmráka aj vo vzťahu s majiteľom autoservisu Igorom. Dom v ktorom rodina žila v rakúskom Pellenkirchene má byť totiž na predaj za neuveriteľnú sumu 865 tisíc eur. Prečo sa tak náhle rozhodli zbaviť sa domu, ktorý si postavili len pred pár rokmi?

Podľa denníka sa šepká, že v ich vzťahu nie je všetko s kostolným poriadkom. Samotná poslankyňa Šimkovičová však drží bobríka mlčania a k ničomu sa nevyjadruje. "Pani poslankyňa nadobudla tento dom v čase, keď ešte nebola poslankyňou, to znamená, že tento dom nenadobudla z peňazí daňových poplatníkov. Ako s týmto domom naloží či nenaloží je čisto jej súkromná vec,“ povedala Šimkovičovej asistentka pre Nový Čas Petra Demková.

Či sa teda deje niečo vo vzťahu poslankyne a jej manžela alebo nie, vedia len oni dvaja. V slovenskom šoubiznise však platí staré známe pravidlo: Bez vetra sa ani lístok na strome nepohne.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete