Zlatica sa predviedla bez makeupu 
Instagram Zlatica Puškárová

Takto vyzerá Puškárová bez makeupu! A vysmiaty synček moderátorky na prvej poriadne fotke

13. októbra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Moderátorka Televíznych novín Zlatica Puškárová si momentálne užíva materskú dovolenku. A aj keď si pred časom odskočila naspäť na obrazovky, svoj návrat nechce urýchliť a naplno sa venuje svojmu synčekovi Adamkovi.

Počas materskej sa nielenže snaží všetok čas venovať malému synčekovi, navyše zásobuje sociálnu sieť neustále novými a novými fotkami zo svojho súkromia. Urobila tak aj pred pár dňami, kedy sa pochválila fotografiou, na ktorej evidentne nemá ani štipku makeupu. A treba povedať, že sympatická moderátorka vyzerá naozaj perfektne.

A deň na to ukázala konečne aj svojho synčeka. Aj keď ho pred svetom neskrývala, poriadnu fotku svojho malého pokladu zatiaľ verejnosti neukázala, až teraz. Adamko je už na prvý pohľad spokojné bábätko, ktoré sa neustále usmieva. Práve úsmev vykúzlil aj na fotografii, ktorú Zlatica uverejnila.

A vidieť, že rastie ako z vody. Zo synčeka Puškárovej a Svajdu je už dnes poriadny valibuk. A to má iba pol roka. Napriek tomu to vyzerá, že je momentálne tvár televízie Markíza nadmieru spokojná a či ju uvidíme už onedlho opäť na obrazovke je otázne. Návrat totiž plánuje na november, čo je už o pár týždňov. Či sa tak aj stane, je teraz vo hviezdach.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete