Lucie Bílá absolútne nedodržiavala bezpečnosť v aute 
repro foto TV JOJ

Poriadny prešľap v jojkárskej šou: Toto je na pokutu! A môže za to Lucie Bílá...

08. októbra 2017 10:54 / Slovenský šoubiznis
Jojkárska šou Super Karaoke, ktorá sa začala vysielať na Jojke len nedávno veľmi neohúrila. Relácia, ktorá je inšpirovaná megaúspešnou internetovou verziou komika Jamesa Cordena, si zatiaľ vyslúžila viac kritiky, ako pochvaly.

Najviac jej diváci vyčítajú dĺžku, rovnako aj umelé dialógy, ktoré. nepôsobia absolútne prirozdene a tiež zvláštny výber hostí. Auto navyše pôsobí nekomfortne, akoby tam boli príliš natlačení všetci zúčastnení. Ani moderátor nebol zrejme správnou voľbou.

Sledovanosť nie je bohviekaká, no tí čo si to pozrú, si všimnú naozaj kkaždý detail. Rovnako ako my v redakcii. Najnovší diel, kedy bola hosťom slávna česká slávica Lucie Bílá, bol vcelku vtipný. Zrejme išlo o jeden z tých lepších dielov série.

Čo však udrelo do očí počas takmer celej relácie bol prúser, na ktorý si zarobila nielen Jojka, ale najmä samotná Bílá. Tá totiž po Bratislave jazdila bez zapnutého bezpečnostného pásu. A to rozhodne nie je v poriadku a môže jej za to hroziť pokuta.

V jej prípade by však rozhodne nešlo o nič, čo by ju ohrozilo. Na jej konte sú milióny českých korún a 60 eur za pokutu by ju zrejme absolútne nezruinovala. Jojka by si však mala dávať väčší pozor, aby na obrazovke aj jej hostia dodržiavali nielen dopravné predpisy, ale najmä jazdili bezpečne. 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Haščákovej problémy v USA: Zatknutá za násilie!

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete