Markíza by už mala zakročiť! Z Vajdovej sa stal fackovací panák pre médiá... 
TV Markíza

Toto už Markíza preháňa: Nechutná reklama na úkor Vajdovej! Zastavte to!

03. októbra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Toto sme tu už dlho nemali. Takúto reklamu by chcel zrejme každý producent a PR oddelenie televízie. Tanečná šou Lets Dance na Markíze od začiatku vstupovala na obrazovky s obavami. Kompetentní sa obávali, či dokáže po rokoch tento formát zaujať a či bude úspešný.

Nakoniec ešte pred prvým priamym prenosom praskol obrovský škandál, kedy sa prevalil prúser Petry Vajdovej, ktorá šoférovala opitá. A všade zrazu všetci riešili len ju a to, či nakoniec v tanečnej šou vystúpi. Aj keď ide o negatívnu reklamu, o ťažiskovom projekte televízie sa hovorilo už dopredu viac, ako by si zrejme predstavovali aj v samotnej Markíze.

Ako nám však povedal náš dobre informovaný zdroj, televízia si od začiatku mädlila pri tomto škandále ruky. "Niekto na dosť vysokom poste sa pred ľuďmi vyjadril doslovne: Nič lepšie, ako Vajdová sa nám v rámci Lets Dance nemohlo stať," prezrádza človek priamo z Markízy. A je to pravda.

Všetko sa od začiatku točí okolo Vajdovej a vyzerá to tak, že Markíza ani neprotestuje proti tomu, aby si z nej urobili fackovacieho panáka. Dôkazom je aj posledný týždeň, kedy sa obľúbená herečka zranila a mala vnútorné krvácanie. Napriek tomu, že sa nakoniec v nedeľnom prenose objavila, televízia túto skutočnosť dokonale využila.

Všetci totiž riešili len to, ako je ohrozené jej účinkovanie. A potom, ako svoju salsu odtancovala s "ofačovanou" nohou a so sebazaprením a slzami v očiach, palcové titulky ju napriek tomu opäť zvozili pod čiernu zem. Vajdová totiž kvôli zraneniu neodohrala sobotné predstavenie v Slovenskom národnom divadle. A tu nastal kameň úrazu.

Opäť to vyzerá tak, akoby za ňou Markíza absolútne nestála. Prečo? Pretože ju takmer všetky médiá označili iba za "simulantku", ktorá síce predstavenie zrušila, no v Lets Dance nastúpila. Po odtancovaní však herečka iba ťažko hľadala slová. Sval, ktorý jej narobil problémy totiž bolel a ona cez plač nedokázala takmer hovoriť.

Preto by skôr mala znieť otázka: Markíza, čo to tu na náš vlastne hráš? 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete