Pavolová je moderátorkou jojkárskeho TopStaru. 
Instagram Stanislava Pavolová

Známa jojkárka Pavolová: Krvavý útok a drsná bitka na diskotéke!

01. októbra 2017 15:12 / Slovenský šoubiznis
Tak toto sme tu už dlho nemali. Medzi mužmi sú pästné súboje bežnou záležitosťou. U žien ide však o výnimku. To však neplatí o známej a sexy jojkárskej moderátorke Stanke Pavolovej. Zdá sa, že v jej prípade netreba pre nejakú tú ranu chodiť ďaleko.

Za posledné mesiace ide totiž už o druhý jej konflikt, ktorý sa dostal ne svetlo sveta. Nie je to tak dávno, čo sa mala podľa očitých svedkov dostať do šarvátky s bratislavčankou Martinou. Vtedy sa Pavolová bránila. "Ja som bola napadnutá. Dotyčná si nás najskôr nakrúcala mobilom s posmešnými komentármi, že známa tvár, čo sa nepáčilo mojej kamarátke," opísala situáciu zo svojho pohľadu Stanka.

Ako sa však zdá, moderátorka relácie TopStar rozhodne nepatrí k žiadnym kvetinkám na vysokých podpätkoch, ktoré by sa nevedeli brániť. Najnovšie sa totiž ukázalo že mala mať konflikt v Banskej Bystrici. Z útoku ju tentoraz obvinil istý Marek. Na toho mala Pavolová zaútočiť počas víkendu.

"Zrazu sa zahnala celou silou a udrela ma do hlavy sklenenou fľašou. Okamžite ma zaliala krv. Veľmi som krvácal. Vyšiel som po schodoch vonku pred bar, kde som sa zohol. Nič som nevidel a zrazu som zacítil kopanec na bruchu, ktorý mi vyrazil dych. Bola to znova Pavolová," povedal pre denník Nový Čas Marek.

Samotná moderátorka sa k incidentu zatiaľ nevyjadrila. Či sú slová týchto ľudí pravdivé a je Pavolová naozaj veľkou bitkárkou je vedia len aktéri. Predsalen je vždy jednoduchšie ukázať prstom na niekoho, kto je mediálne známy. Vtedy len dostávajú podobné konflikty tú správnu šťavu.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete