Martin Jakubec kandiduje na predsedu BSK 
Facebook Martin Jakubec

Jakubec má na krku prúser: Drsné obvinenia! Falšuje volebné prieskumy, aby nebol prepadákom?

02. októbra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Tak toto mu teda nevyšlo. Martin Jakubec sa snaží ako to len ide, napriek tomu podľa všetkého nemá najmenšiu šancu dostať sa na posti predsedu Bratislavského sampsrpávneho kraja. Prieskumy totiž hovoria jasnou rečou - Jakubec je na chvoste. Tu však nastáva naozaj komická, no zároveň veľmi vážna situácia. A môže za ňu samotný spevák.

Na jeho profiloch na sociálnej sieti sa pravidelne objavujú rôzne prieskumy verejnej mienky s otázkou, koho by ste volili v župných voľbách 2017. Paradoxne v týchto rebríčkoch je Jakubec naozaj vysoko. V jednom takom, ktorý zverejnil pred niekoľkými dňami je dokonca na neuveriteľnom 4 mieste za Milanom Ftáčnikom, Pavlom Frešom a Jurajom Drobom.

Prvý oficiálny prieskum však vyšiel len pred necelými dvoma týždňami, vydala ho renomovaná a mediálne známa agentúra AKO. A tam už taký slávny výsledok Jakubca nebol. Získal totiž iba 1,5 percenta voličských hlasov. A to je len prieskum. V samotných voľbách to bude zrejme ešte menej.

Pod jeho prekvapivým výsledkom sa navyše od jeho sledovateľov objavili dokonca aj pochybnosti, odkiaľ vzal takéto čísla a či si náhodou tieto prieskumy nevytvára sám. Ľuďom totiž nejde do hlavy, ako je možné že v Jakubcových zverejnených grafoch patrí do silnej 4 kandidátov, oficiálne je však na chvoste záujmu potencionálnych voličov.

A čo vy, budete voliť Jakubca, alebo si myslíte, že jeho prieskumy sú iba nevydareným marketingovým ťahom, ako zaujať verejnosť? 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete