Hantuchová priznala nového milenca 
Facebook Daniela Hantuchová

Hantuchová prekvapuje: Nový frajer! Priznala prachatého milenca z Talianska

28. septembra 2017 14:43 / Slovenský šoubiznis
Slovenská tenistka Daniela Hantuchová patrí k najkrajším slovenským športovkyniam. O záujem mužov teda núdzu rozhodne nemá, napriek tomu dodnes svojich partnerov vždy úzkostlivo tajila. Okrem toho sa v jej prípade po jej boku objavujú vždy len muži zo zahraničia.

Tentoraz vyšla s farbou von samotná tenistka, ktorá v jednom z rozhovor bez okolkov priznala, že. je šťastne zadaná. "Je to čerstvé a už som vám povedala viac než dosť," prezradila nečakané novinky vo svojom osobnom živote tenistka pre Nový Čas.

Okrem toho tiež povedala na rovinu, či je zamilovaná. "Áno, dá sa to tak povedať," dodala. Ako ďalej denník píše, jej milencom má byť zámožný a bohatý Talian. Hantuchová totiž už nejaký čas žije práve v talianskom Ríme, kde sa mala so svojim novým objavom zoznámiť.

Kto je to, koľko sú presne spolu však už prezradiť odmietla. Hantuchová tento rok počas Wimbledonu prekvapil, keď nečakane ukončila svoju bohatú tenisovú kariéru. Potom sa upísala tanečnej šou Let's Dance, kde však vydržala iba 4 kolá a vypadla. Jej partnerom na parkete bol známy tanečník Erik Ňarjaš.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete