Tento pán schudol neuveriteľých 170 kilogramov 
TV Markíza

Neuveriteľná premena: V markizáckej šou sa stál zázrak. Keď ho uvidíte po roku, neuveríte...

27. septembra 2017 14:45 / Slovenský šoubiznis
Meno Ján Hodoň je novým pojmom v šou Extrémne premeny. Tento pán pri vstupe do relácie vážil neuveriteľných 286 kilogramov. Po absolvovaní tréningov a úprave stravy schudol neuveriteľných 175 kilogramov.

Jeho premena je jednou z najemotívnejších a zároveň najväčších v doterajšom trvaní markizáckeho hitu. A to pritom Extrémne premeny nezačali slávne a čísla sledovanosti neboli príliš uspokojivé. Nakoniec si však našla svojich divákov a posledná časť bola nasjledovanejšou.

Ján Hodoň rok drel a dodržiaval prísne pokyny trénera Maroša Molnára a so stravou podľa Michala Páleníka, dosial niečo neuveriteľné.

Keď sa po roku postavil na váhu, ručička ukazovala iba 112 kilogramov. A to už je poriadna zmena. Veľlkú radosť z jeho zmeny má aj manželka a deti. Jano tak môže konečne začať plnohodnotne žiť a užívať si život v novom a zdravšom tele.

Paradoxom je, že relácia Extrémne premeny prináša množstvo sklamaní a sĺz, kedy sa obéznym ľuďom nedarí zhodiť toľko kilogramov, koľko by chceli. Ján Hodoň bol pravý opak. Ak mu prikázali, že za určité časové obdobie musí zhodiť 10 kíl, on zhodil 20.

Keď mu tréneri prikázali, aby dokázal niečo náročné, on ukázal silu sebazaprenia a dokázal dvojnásobok toho, čo od neho chceli. Šou s Chrisom Powellom je veľmi populárnou na celom svete. A vyzerá to tak, že sa nakoniec podobného úspechu dočká aj u nás...  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete