Známy slovenský dídžej mal autonehodu 
Facebook Dj Mairee

Známy slovenský Dj mal autonehodu: Z auta ho vystrihávali, skončil v kritickom stave. Ako je na tom teraz?

24. septembra 2017 16:30 / Slovenský šoubiznis
Známy Dj Mairee, ktorého pozná každý fanúšik klubovej hudby, mal včera vážnu autonehodu. V luxusnom Mercedese sa viezol ako spolujazdec a nehoda sa stala na diaľnici D1 pred Trnavou v smere do Bratislavy. Šofér vozidla narazil s autom do pred nimi idúceho kamióna.

Podľa všetkého vodič auta, ktorým bol istý 19-ročný muž z Bytče zrejme dostal mikrospánok. V aute sedel aj vodičov brat a práve známy dídžej. "Prosíme vás o podporu a o pozitívne myšlienky pre Dja Maireeho, ktorý je momentálne v nemocnici vo veľmi vážnom stave po dopravnej nehode," napísali administrátori jeho oficiálnej stránky na sociálnej sieti.

Podľa informácií svedkov priamo z miesta nehody, už na prvý pohľad bolo jasné, že práve dídžej Mairee je na tom najhoršie. Po 24 hodinách v nemocnici však prišli prvé dobré správy. Podľa slov na sociálnej sieti a oficiálnej stránke Dja, je z najhoršieho vonku.

Ďakujeme veľmi pekne za všetky pozitívne priania a energiu. Dj Mairee je z najhoršieho vonku, jeho stav je stabilizovaný. Čaká ho ďalšia liečba, držte mu prosím palce aj naďalej. Akonáhle sa zotaví, určite vám bude chcieť poďakovať osobne," zneli povzbudivé slová od admina.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete