Heribanovci pôsobili ako harmonický pár 
Orange

Heribanová v tom nie je sama: Komu krachlo manželstvo a šokoval verejnosť neverou po 60-ke?

21. septembra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Tak toto bol šok. Včera preletela všetkými médiami správa o rozpade 39 ročného manželstva Aleny Heribanovej a jej manžela Jozefa Heribana. Prominentná dvojica nakoniec vyšla s pravdou von a rozvod priznala.

Podľa medializovaných informácií, žiadosť podal na súde práve Heriban, ktorý to bez okolkov priznal. "Návrh na rozvod som podal včera po vzájomnej dohode. Všetko mame vyriešené. Budeme ďalej žiť ako priatelia," povedal pre online denník www.včas.sk.

Zdá sa teda, že ostro sledovaný rozvod po 39 rokoch bude prebiehať v priateľskom duchu. Čo stojí za rozpadom navonok harmonického manželstva je otázne. Túto informáciu si dvojica necháva zatiaľ pre seba. Mnohí sa však pýtajú jedinú otázku: Prečo práve teraz?

Predsalen majú obaja po 60-ke a to nie je vek, kedy by sa prominentné páry rozvádzali. To, čo je vo svete bežnou praxou, na Slovensku vidíme zriedka. Zrejme najväčším šokom popri Heribanovcoch bol rozpad vzťahu Kamily Magálovej a jej manžela Slavomíra.

Pred 6 rokmi otriasol slovenským šoubiznisom škandál, kedy bola Kamila prichytená na parkovisku pri benzínovej pumpe, ako si užíva romantiku a nežné bozky s hereckým kolegom Mariánom Geišbergom. Nasledoval rozvod s podnikateľom Magálom, delenie majetku a dnes si žije každý svojim životom.

Zatiaľ čo herečka sa stále stretáva s hereckým kolegom z národného divadla, Magál má so svojou druhou manželkou Danou Petranovou dve deti. Po prevalení nevery Kamily, mnohí špekulovali, prečo tomu tak bolo. Prečo bola práve ona neverná. Nakoniec sa v kuloároch šoubiznisu prevalilo, že neverníkom bol Slavomír oveľa skôr, ako herečka. Ako to však bolo naozaj vedia len oni dvaja.

Či nám prinesie podobné prekvapenia aj rozvod Heribanovcov, je teraz otázne. Isté však je, že ide o jeden z najšokujúcejších rozpadov manželstva za posledné roky. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete