Takéto fotky pridáva Koptík na sociálnu sieť. 
Facebook O. K.

To je nechutné! Bývalý mladý milenec Gregorovej útočí. Detailný popis ich sexu

19. septembra 2017 16:58 / Zahraničný šoubiznis
Teraz by ho zrejme herečka najradšej vymazala zo svojho života. Keď sa Hana Gregorová, vdova po Radkovi Brzbohatom dala dokopy s o 30 rokov mladším Ondrejom Koptíkom, mnohí neveriacky krútili hlavou.

Ona si však stála za svojim mladým milencom a ich lásku obhajovala. Dokonca došloaj na zásnuby, ktoré však Gregorová zmietla zo stola. O to šokujúcejší bol ich rozchod, ktorý sa prevalil cez minulý víkend. Najskôr nikto netušil, prečo poslala herečka svojho partnera k vode.

Neskôr sa však ukázalo, že dôvodom boli drogy. Koptík mal podľa českých médií holdovať drogám, konkrétne marihuane. A túto skutočnosť akosi svojej partnerke zatajil. Gregorová však bola nekompromisná a z bytu ho vyhodila.

Veci mu poslala kuriérom a odvtedy s médiami nekomunikuje. Za to Koptík je zdieľny až - až. Každý deň pridáva na sociálnu sieť básničky, no doteraz išlo o nevinné verše pre Hanku. To sa však zrazu zmenilo a on pritvrdil.

Fotografie zo súkromného archívu by zrejme vdova po Brzobohatom zvládla. Potom však prišlo niečo horšie. Detailné popisy ich sexuálnych radovánok. A to už je aj na zrelú ženu a herečku priveľa. Koptík sa však nezastaví pred ničím.

Čo všetko Koptík napísal?

Shoříme v pekle! Jedeme drsně a rychle...a ejhle už střikám vedle avšak rychle nastavíš záď tam já udělám se rád!ještě neochladlo moje cigáro!držim tě za háro! jedeme drsně a rychle však ta tvoje už pěkně vlhne..

Milujeme se rychle a něžně...povídáš můžeš ještě?Jsi jak Hurikán Katrina! všechno vemeš a nezbude ve mě ani sedlina. Zníčený tvou nekonečnou touhou..odpadám rovnou. Křičíš dodělej to ještě!zbyla na to už jen kapka deště...lovju

Přicházíš ke mě,lehneš si a šeptáš do ouška vem si mě láska.. mě všude stuhne krev,je to však normální jev!položíš svoji ruku tam kde kobra spinká ... celé mé tělo touhou tiká! Pak přijde tvrdý sex!opícháš mě jako žádná jiná ex...křičíš lízej mě pekně a něžně ta krev se ve mě ani nehne.. jedeme dál ...jsi hotová! a já král

Klečíš na kolenou lásko... děláš to nejlíp!!!Roste mě tam hora říp...Uvidíme kdo z nás bude dřív⚘Zvedneš hlavu koukneš na to..ještě to není zlato. Pokračuješ dál...já váhám zda-li někdy stál.

 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete