Popovič má novú lásku 
www.youtube.com

Po Rakovskej aj Popovič: Toto je nová láska známeho speváka! Je poriadne sexy

16. septembra 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Spevák Tomi Popovič nezaháľa. Po tohtoročnom rozchode so svojou partnerkou a matkou spoločnej dcérky Amie Barborou Rakovskou, si našiel novú partnerku. Podľa medializovaných informácií už niekoľko mesiacov randí so sexy modelkou z Čiech.

Tou je Michaela Čápová, brunetka, ktorá je u našich západných susedov vyhľadávanou modelkou. Popovič sa s ňou absolútne neskrýva a svoju lásku si prejavujú bez problémov verejne.

Nedávno ich mali vidieť aj v Bratislave, na spoločnej večeri. Popovič je známy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. V minulosti vystupoval napríklad spoločne s Bacskstreet boys, má spoločný singel s raperom Snoop Doggom a na Slovensku je autorom niekoľkých hitov.

Tým najznámejším je pesnička Nebo, peklo, raj, za ktorú dokonca získal Slávika, za najhranejšiu skladbu v slovenských rádiách. S Rakovskou tvoril Popovič párik 7 rokov, boli dokonca zasnúbení, no prišiel nečakaný rozchod.

Dôvodom mala byť pracovná zaneprázdnenosť, keďže spevák trávi v posledných mesiacoch množstvo času v Amerike, zatiaľ čo Rakovská je moderátorkou tu na Slovensku. Aktuálne dokonca prestupuje z rádia Vlna, do rádia Europa 2, kde bude súčasťou rannej šou. Pred pár dňami sa navyše prevalilo, že si nového partnera našla aj sympatická blondínka. Už niekoľko týždňov tvorí pár s komunálnym politikom Ľubošom Krajčírom.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete