Sajfa si doprial poriadne luxusné auto 
Facebook Sajfa

Sajfa sa poriadne buchol po vrecku: Za tento luxus zaplatil desaťtisíce eur!

12. septembra 2017 01:41 / Slovenský šoubiznis
Moderátor Matej Sajfa Cifra je momentálne vyťažený viac ako dosť. Okrem toho, že pravidelne moderuje svoju šou vo Fun radiu. Okem toho rozbehol vo veľkom aj kariéru vlogera a na stránke youtube má už viac ako 100 tisíc sledovateľov.

Samozrejme nechýbajú ani pravidelné moderovačky súkromných akcií, ktoré moderátorom vynášajú zrejme najviac zo všetkých kšeftov. A preto si svoje ťažko zarobené peniaze dokáže aj užívať.

Zatiaľ čo doteraz bol verný niekoľko rokov značke BMW, najnovšie sa rozhodol pre zmenu. Ako VIPSTORY zistilo, Sajfa presedlal na luxusný Mercedes GLE.

Stihol ho nedávno predstaviť aj v jednom z posledných vlogov na youtube. A rozhodne nejde o lacný špás Podľa oficiálneho cenníka by ste za základnú výbavu zaplatili viac ako 69 tisíc eur.

Keďže nepredpokladáme, že by Sajfa siahol práve po tejto nižšej triede výbay, tá luxusnejčia verzia sa točí už okolo neuveriteľných 129 tisíc eur. A to už je poriadna sumička za auto.

Odkedy sa navyše moderátor oženil a za ženu si zobral markizácku redaktorku Veroniku Ostrihoňovú, prezentuje sa čoraz častejšie luxusným životným štýlom.

Obedy a večere v reštauráciách, mesiac v USA v luxusne vyzerajúcej vile, nový byt v Horskom parku, či výlety do Paríža. Zdá sa teda, že mu nevynáša len kariéra moderátora, ale aj vlogera.  
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete