Ján Ďurovčík u divákov príliš neboduje 
TV Markíza

Katastrofa menom Ján Ďurovčík: A bude ich tam je.ať a je.ať! Drsný náklad od divákov...

14. septembra 2017 14:33 / Slovenský šoubiznis
Obávaný kat v porotcovskom kresle Ján Ďurovčík si poriadne zavaril. Minimálne u divákov, ktorý tanečnú šou Let's Dance na Markíze sledujú. Jeho výroky im totiž idú poriadne na nervy a po poslednom kole mu to dali poriadne vyžrať.

Na sociálnych sieťach sa totiž objavili odkazy, ktoré Ďurovčíka rozhodne nepotešia. Aj keď je považovaný za najdrssnejšieho porotcu, jeho hodnotenia už hraničia s totálnym nevkusom. Predsalen to nie je olympiáda, ako napísal jeden z diskutujúcich.

Ostatní však boli ešte tvrdší. "Inak Ďurovčík by si mal buď vy.oniť, alebo dať Deli. Čo ten už stvára je už nie nasmiech, ale do plaču," znel jeden z komentárov a ďalší sa pridal. "A bude ich tam je.ať a je.ať. Veď to nie je olympiáda," dodal nespokojný divák.

Našli sa však aj takí, ktorí pomenovali menom Ján Ďurovčík fakt, že ide o najslabšieho člena celej šou. "Najslabší článok celého projektu, dobre si napísal," odkázal porotcovi Peter.

Ľudí najviac naštvali jeho hodnotenia na adresu Petry Vajdovej, ktorá zatancovala perfektne, no Ďurovčík má na ňu iný meter a zvozil ju. To sa však práve nepáčilo divákom a odkazujú mu janse: Zmierni sa, si tam najslabší. Či si z toho niečo porotca vezme, alebo bude naďalej všetkých iba kritizovať je otázne.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete