Na Jakubca nebol nikto zvedavý 
Facebook Fluska

Totálne fiasko Martina Jakubca: Na jeho koncert prišlo 7 ľudí! To bol prepadák roka...

05. septembra 2017 16:33 / Slovenský šoubiznis
Samozvaný bavič, milovník postarších dám a kandidát na bratislavského župana. To všetko je Martin Jakubec v jednej osobe. Aj napriek tomu, že má sebavedomia na rozdávanie a pasuje sa do prvej ligy slovenského šoubiznisu, ľudí absolútne nezaujíma.

Príkladom je aj jeho nedávne vystúpenie. Prvý septembrový víkend totiž vystupoval v Senici, kde chcel zrejme zahviezdiť, namiesto toho skončil jeho výkon totálnym fiaskom. Pred pódiom sa totiž nehemžili ľudia v desiatkach, či stovkách. Na spievanie Jakubca sa prišli pozrieť iba 7 ľudí, z toho 4 deti.

On samozrejme neostal svojej povesti nič dlžný a obhajoval tento megaprúser svojsky. "Na akcii ľudia neboli pre zlé miesto a počasie. Bola zima a ľudia boli pod stanmi," vyjadril sa Jakubec. To však trošku nesedí.

Okrem neho totiž na akcii vystúpil aj taký Peter Cmorik, či Dominika Mirgová. A na tých už ľudia pod pódiom stáli v húfoch. Jedine pri Jakubcovi zrejme zapracovalo počasie a ľudia sa išli radšej skryť.

Je však otázne, či sa skrývali naozaj pred počasím, alebo sa občerstvovali, alebo jednoducho utiekli pred výkonom samozvaného kráľa slovenského šoubiznisu. O tom môžeme len polemizovať...  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Súd uznal vinných bratov Paškovcov z prečinu

Celebrity

Ďalší sex-škandál! Nicka Cartera z Backstreet Boys

Štýl

Riziko kardiovaskulárneho ochorenia je u majiteľov