Boris Pršo leží v umelom spánku 
Facebook Boris Pršo

Šokujúca informácia z Markízy! Známy redaktor Boris Pršo v umelom spánku! Krvácanie do mozgu

04. septembra 2017 15:05 / Slovenský šoubiznis
Tak toto je vážne. Známy markizácky redaktor Boris Pršo je v nemocnici. A rozhodne nejde o nič banálne. Podľa informácií, ktoré priniesol protál pluska.sk, leží hviezdny redaktor v umelom spánku.

Do neho ho lekári uviedli potom, ako cez víkend skolaboval. Diagnóza je viac ako vážna: krvácanie do mozgu. Pršo je známy predovšetkým svojimi rozhovorim so svetoznámymi celebritami, nechýba na žiadnej svetovej premiére veľkých kinohitov a taktiež pôsobí v televízii zo Záhorskej ako dramaturg programov Tvoja tvár znie povedome a momentálne Let's Dance.

",Z ničoho nič mu začalo krútiť kútiky úst a aj ruky a odrazu skolaboval. Ihneď ho previezli do nemocnice. Slová lekárov však boli viac než vážne. Krvácanie do mozgu. Od soboty je v umelom spánku a nikto nevie, čo bude ďalej," povedal pre portál zdroj z televízie.

Všetko sa odohralo počas sobotnej generálky, kedy mu malo prísť zle a naledoval kolaps. Jeho stav je naozaj vážny, o čom svedčí aj to, že je momentálne v umelom spánku. Nikto nevie, čo bude nasledovať, no všetci dúfajú, že sa z toho známa tvár Markízy čoskoro dostane.

Informácie potvrdil aj šéf PR oddelenia televízia Michal Borec. "Áno je to tak, Boris Pršo na generálke skolaboval a bol prevezený do nemocnice. Viac sa k jeho zdravotnému stavu nemôžem vyjadrovať. Všetci v televízii Markíza mu držíme palce, posielame pozitívnu energiu a želáme veľa síl na čo najrýchlejšie uzdravenie a návrat tam, kam patrí - do televízie," povedal pre topky.sk. Boris drž sa! 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete