Nad vystúpením Vajdovej visel otáznik 
TV Markíza

Toto je pravda: Vystúpi hriešnica Vajdová po alkoholovom škandále v tanečnej šou?

01. septembra 2017 12:56 / Slovenský šoubiznis
Otázniky okolo vystúpenia Petry Vajdovej v tanečnej šou Let's Dance na Markíze je vyriešený. Nikto totiž netušil, ako zvládne nápor, ktorý sa okolo nej spustil po škandále s alkoholom za volantom. Policajti ju totiž pred tromi týždňami zastavili a herečka nafúkala 2,4 promile alkoholu.

Ohľadne jej účinkovania zahmlievala aj samotná televízia a vyjadrenia boli neurčité. Všetko totiž záležalo od samotnej Vajdovej, ako sa rozhodne. "Pred pár dňami som sa dopustila veľkej chyby. Šoférovala som auto pod vplyvom alkoholu. Bola to skratová situácia, ktorú veľmi silno a úprimne ľutujem. Moje konanie bolo nezodpovedné a mohla som ohroziť okrem seba aj iných. Chcem sa všetkým ospravedlniť za moje konanie, divákom či už v televízii alebo v divadle, mojim kolegom a v neposlednom rade mojim blízkym. Je mi to celé veľmi ľúto, prijímam zodpovednosť v plnej miere so všetkými následkami. Som v kontakte s kompetentnými orgánmi a k tejto situácii sa už viac v nadchádzajúcich dňoch verejne vyjadrovať nebudem. Chcem vás poprosiť o poskytnutie súkromia mne a mojim blízkym," znelo stanovisko samotnej Petry.

Teraz to vyzerá tak, že svoje účinkovanie v šou si nakoniec nerozmyslela. Herečka v Let's Dance vystúpi. "Petra bude tancovať. Pokračuje aj v tréningoch a rozhodla sa zo šou neodstúpiť," prezradil nám zdroj z Markízy. Vyzerá to teda tak, že sa už od tejto nedele môžeme tešiť na tanečné výkony známej a obľúbenej herečky. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete