Najdrsnejšia Zámena manželiek za poslednú dobu 
TV Nova

Najdrsnejšia Zámena manželiek: Drogy, alkohol a facky medzi manželmi!

31. augusta 2017 00:01 / Zahraničný šoubiznis
Relácia Zámena manželiek je populárna aj u nás. S úspechom ju už niekoľko rokov vysiela televízia Markíza. U našich západných susedov však v relácii nájdete oveľa viac kontroverznosti, ako u nás. Príkladom je aj posledná časť, ktorú vysielali v Čechách len včera.

A rozhodne išlo o jednu z najdrsnejších epizód. Objavila sa v nej totiž rodina z Čiech a Nemecka. A práve Češka, ktorá žije za hranicami republiky predviedla naozaj zaujímavé predstavenie. To, čo však nastalo pri poslednom stretnutí, kedy sa oba manželské páry stretli zoči - voči, nečakal ani samotný štáb ostro sledovanej relácie.

"Považovali sme to za Výmenu medzi Českou republikou a Nemeckom, takže sme sa brali skôr ako medzinárodný diel, a to, ako sa to zvrhlo na konci, rozhodne nikto z nás nečakal, ona tak od začiatku vôbec nepôsobila. že je to rázna punkáčka, to áno, ale že by sa to malo zvrhnúť na takýto masaker...," opísala situáciu režisérka Zámeny manželiek Jana Rezková.

To, že rodina v Nemecku nežije tak úplne dokonale bolo síce jasné od začiatku, pretože žili v bordeli a špine. "Boli to takí dvaja punkáči, ktorí vychovávali deti a hady. To sa im ale z pohľadu priemerného človeka veľmi nedarilo, pre nich to ale možno bolo postačujúce," povedal Jiří Hornych, ktorý natáčal so štábom v Nemecku.

Koniec relácie však ukázal, akí ľudia to vlastne Jana a Roman sú. On ju miloval a chcel lepší život pre svoje deti. Aby sa viac snažila a upratovala ich byt. Namiesto toho prišla spŕška vulgarizmov, osočovanie a na záver dokonca aj facky. Jana sa totiž po ceste na stretnutie opila pod obraz boží.

Podľa medializovaných informácií navyše dvojica zrejme neholduje len alkoholu, ale aj drogám. Vedľa sunaru sa totiž objavila injekčná striekačka. A aké bolo vysvetlenie? Išlo o vitamíny pre ich domácich miláčikov, teda hadov. Samotná punkerka Jana priznala, že lieky na ukľudnenie zapíja alkohol. Ak chcete vidieť video, pozrite si ho nižšie pod článkom. Rozhodne stojí za to...

 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete