Evelyn má v rámci tanečnej šou jediné želanie! 
TV Markíza

Kyprá Evelyn v tanečnej šou: Toto je môj najväčší sen! A výhra to rozhodne nie je

31. augusta 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Známa komička Evelyn, ktorú kedysi preslávili chorvátske kuny do zabudnutia rozhodne neupadla. Mala vlastný sitkom na televízii Joj, úspešne vystupovala v stand upoch a teraz bude tancovať v makrizáckej šou Let's Dance.

Ak by ste si mysleli, že jej najväčším snom je celú šou vyhrať, ostali by ste poriadne prekvapení. Evelyn má totiž úplne iný sen. O svojej túžbe sa podelila aj na sociálnej sieti a tak majú fanúšikovia hodenú rukavicu v ringu, aby jej mohli toto želanie splniť.

"Každý chce v Lets Dance vyhrať a jediné čo chcem ja je aby mi niekto po tanci hodil na parket plyšáka," napísala k fotke so svojim sexy tanečným partnerom. Práve na výkony komičky je množstvo ľudí zvedavých, pretože jej kypré tvary budú pod drobnohľadom všetkých divákov.

V rámci tanečnej šou sa však vo svete objavili podobné typy, ako je práve Evelyn. V americkej verzii s názvom Dancing with the Stars, bola v minulosti jednou z účinkujúcich herečka Kirstie Alley známa z komédie Pozri, kto to hovorí. A práve ona sa stala miláčikom publika.

Dokázala totiž, že napriek kyprejším tvarom dokáže predvádzať na parkete skvelé výkony, ktoré ju dostali až do samotného finále. Tam síce neuspela, napriek tomu ukázala všetkým dámam s pár kilami navyše, že ak sa chce, dá sa všetko. Navyše vďaka trénigom poriadne schudla. Podarí sa podobný husársky kúsok aj našej Evelyn? Uvidíme už túto nedeľu... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete