Zlatica na materskej dovolenke doslova žiari. 
Instagram Zlatica Puškárová

Zlatica Puškárová s malým Adamkom: Takto si moderátorka užíva materskú! Do televízie sa nehrnie...

31. augusta 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Návrat do televízie je momentálne v nedohľadne. Minimálne v prípade Zlatice Puškárovej, ktorá si svoju materskú dovolenku užíva plnými dúškami. Fotkami zásobuje aj svojich fanúšikov na sociálnej sieti Instagram. Pri pohľade na snímky je jasné, že jej je doma v spoločnosti niekoľkomesačného synčeka výborne.

Slnko, oddych a malý synček, ktorý sa narodil v máji. Taká je teraz každodenná realita Puškárovej. O jej návrate do práce sa pritom špekuluje už nejaký ten piatok, ona však nechce na momentálnom stave nič meniť a v spravodajstve ju tak skoro zrejme neuvidíme.

Naposledy pridala opäť fotografiu z dňa, kedy si užívala prechádzku s malým Adamkom. Prechádzala sa s ním na nábreží Dunaja, ktoré je v týchto dňoch ako stvorené na relax a sladké ničnerobenie. P/uškárová navyše na materskej žiari, ako nikdy predtým a vyzerá výborne.

"Nechce sa mi veriť, že toto krásne leto končí. Našťastie si to všetko čo milujem môžem kedykoľvek dopriať, takže pomaly balíme kufre a chystáme sa do školy. Nebola som pri mori, ani v žiadnej exotike, ale zážitkov mám na celý život. A malý princ sa vyváža," napísala Zlatica pod fotku, kde je vysmiata a nahodená do letného outfitu. Samozrejme nechýba ani štýlová čelenka a pri pohľade na ňu, by ste jej tipovali určite minimálne o 10 rokov menej.  
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete