Svadba Šebovej a Kubovčíka 
LOVELY DAY wedding agency

To bola krása! Konečne sa objavili fotky zo svadby Šebovej a Kubovčíka!

30. augusta 2017 17:19 / Slovenský šoubiznis
Svoju svadbu si užili v najväčšej tajnosti a v spoločnosti najbližšej rodiny a priateľov. Herci Zuzana Šebová a Michal Kubovčík síce uverejnili jednu, dve fotky z ich veľkého dňa, až teraz sa však objavilo snímok viacej.

"Prežili sme doteraz najkrajší deň v našich životoch a z celého srdca ďakujeme všetkým, ktorí tento deň s nami strávili a najviac jeden druhému," povedali krátko po svadbe obaja herci.

Šebová bola počas obradu tehotná a ich prvé spoločné bábätko sa má narodiť už čoskoro. Dvojica sa rozhodla užiť si svadbu bez prítomnosti médií, keďže obaja sú známi a tak by bol o ich veľký deň obrovský záujem.

Všetko sa prevalilo až po svadbe, kedy už boli obaja manželmi. Na svoje prvé dieťatko sa navyše veľmi tešia a zrejme aj tehotenstvo Šebovej všetko iba urýchlilo. "Sme najšťastnejší na svete a na bábätko sa veľmi tešíme," povedala herečka.

Áno si povedali v prostredí krásnej a romantickej Wiegerovej vile, iba zopár kilometrov od Bratislavy. Na fotografiách, ktoré zverejnili na stránke svadobnej agentúry Lovely Day je vidieť, že si všetci zainteresovaní veľký deň prominentnej dvojice užili.

Nechýbali ani ich kamaráti - speváčka Tina, herečka Táňa Pauhofová, či moderátor rádia Expres Michal Sabo.  
📷
6 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete