Tanečná horúčka vypukne na Markíze už o týždeň 
TV Markíza

Tanečná šou už o týždeň: Odstúpi Vajdová tesne pred prenosom? Toto všetko na nás chystajú...

26. augusta 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Televízia Markíza uvedie budúcu nedeľu v premiére prvú časť šiestej sezóny tanečnej šou Let´s Dance. Do porotcovských kresiel sa i tentoraz posadia choreograf Ján Ďurovčík, tanečnica a porotkyňa Tatiana Drexler a herečka Zuzana Fialová. Štvrtým a celkom novým členom poroty bude český choreograf Petr Horáček.

O priazeň divákov a diváčok v šiestej sezóne tanečnej šou zabojuje desať párov. Svoje tanečné umenie na televíznych obrazovkách predvedú herec Branislav Deák, hudobník a líder skupiny Hex Yxo Dohňanský, speváčka Emma Drobná, herec Vladimír Kobielsky, šéfkuchár Michal Konrád, komička Eva Kramerová alias Evelyn, riaditeľka súťaže Miss Universe SR Silvia Lakatošová, športový moderátor Peter Varinský, moderátorka hlavného spravodajstva TV Markíza Lenka Vavrinčíková a tenistka Daniela Hantuchová. Okrem toho sa diváci a diváčky šou môžu tešiť i na niekoľko noviniek. „Tento formát bol aj v minulosti veľmi úspešný, takže ho nejdeme nijakým spôsobom kompletne meniť, naopak, ideme stavať na tom, čo fungovalo a čo bolo dobré a ideme ho len prispôsobiť roku 2017, takže doň zakomponujeme určité moderné prvky. Jedným z nich je, že všetky vystúpenia budú trošku výpravnejšie, nebudeme vidieť len párový tanec, ako to bolo v minulosti, ale do niektorých skladieb sa pridajú aj company dancers, na parkete bude viac tanečníkov a budeme využívať viac rekvizít. Každá pesnička bude mať zároveň nejaký príbeh, hereckú etudu. Bude to viac šou,“ povedal počas dnešnej tlačovej konferencie kreatívny producent a režisér projektu Pepe Majeský.

Ďalšou novinkou budú podľa jeho slov tematické večery. „Tie sme v minulosti v šou tiež nemali. Jeden večer budeme mať napríklad tému filmové hity, to znamená, že súťažiaci budú tancovať na filmové melódie, čomu budú prispôsobené aj kostýmy a rekvizity. A máme pripravených aj pár prekvapení, ktoré nazývame twisty. To sú také drobné veci, ktoré implementujeme do niektorých epizód, napríklad dance maratón - všetky páry budú spolu tancovať na tanečnom parkete po dlhšiu dobu jeden a ten istý tanec a porota bude pomedzi nich chodiť a nakoniec vyberie pár, ktorému to šlo najlepšie. Takže máme pripravených pár dramaturgických noviniek, ale samozrejme, je to stále stará dobrá Let´s Dance. Je to súťaž, ide tu o body a o to, kto vyhrá. Je to glamour, pekná, príjemná rodinná šou a ja sa strašne teším, že môžem byť jej súčasťou,“ poznamenal režisér, ktorý projekt staval podľa vzoru BBC. „BBC túto šou začali a robia ju už niekoľko sezón, sú v tom skrátka najlepší, my sme od nich len prebrali najnovšie trendy. Vybrali sme tie, ktoré by podľa nás mali fungovať na našich divákov,“ uviedol Majeský.

Moderátormi šiestej sezóny tanečnej šou Let´s Dance, ktorej prvú časť odvysiela TV Markíza v nedeľu 3. septembra vo večernom primetime, budú Adela Vinczeová a Martin Pyco Rausch. Otáznik stále visí nad herečkou Petrou Vajdovou, ktorá mala byť jednou z hviezd tanečného parketu. Potom, ako šoférovala pod vplyvom alkoholu to však s jej účinkovaním nevyzerá rúžovo. Či sa nakoniec objaví v tanečnej šou nechceli prezradiť ani kompetentní z Markízy. Isté však je, že sa im týmto postarala herečka o kvalitné PR. A aj zlá reklama, je reklama... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete