Petra Vajdová skončila v rukách polície 
TV Markíza

Megaprúser markizáckej herečky: Šoférovala totálne ožratá! Skončila v base

22. augusta 2017 11:28 / Slovenský šoubiznis
Slovenská herečka, známa zo seriálu Búrlivé víno, alebo Chlapi neplačú si narobila poriadne problémy. PRed niekoľkými dňami skončila v cele predbežného zadržania potom, ako ju zastavili policajti a nafúkala neuveriteľné 2,4 promile. Tou hriešnicou je Petra Vajdová

Informácie ako prvý priniesol portál pluska.sk, ktorému to oznámil neznámy čitateľ. Samotná herečka však všetko poprela. "To je dobrá blbosť, to určite nie! Nie, nie je to pravda," povedala Vajdová, ktorá už onedlho bude hviezdiť v tanečnej šou Let's Dance.

Incident však potvrdil hovorca polície. "Hliadkou PZ bolo v poludňajších hodinách dňa 12. 8. 2017 zastavené na Hradskej ulici v Bratislave osobné motorové vozidlo zn. Kia Ceed. Vodička tohto vozidla bola v súlade so zákonom podrobená vykonaniu kontroly, v rámci ktorej jej bola vykonanou dychovou skúškou na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu nameraná hodnota 1,15 mg/l alkoholu, čo predstavuje hodnotu 2,4 promile. Opakovaná dychová skúška prítomnosť alkoholu v dychu potvrdila. Vodička bola následne obmedzená na osobnej slobode a eskortovaná na príslušné oddelenie PZ. V tejto súvislosti vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 32-ročnej Petre V. z okresu Senec," povedal Michal Szeiff.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete