Krainová v jednom z modelov, ktoré sama navrhla 
Matúš Toth/Pietro Filipi

Zavesí Simona Krainová modeling na klinec? Neuveríte, čomu sa začala venovať!

20. augusta 2017 21:56 / Sexy
Česká modelka Simona Krainová sa rozhodla na chvíľu prejsť na druhú stranu. Objektívy fotoaparátov vymenila za "šijací stroj" a rozhodla sa zabŕdnuť do nového remesla. Samozrejme, pri stroji netrávila hodiny a noci. Simona totiž navrhla svoju prvú módnu kolekciu a otestovala si tak úlohu módnej návrhárky.

Krainová je jednou z najznámejších módnych ikon, ktorá pracuje na svojej prvej línii nazvanej X SK už viac ako pol roka.

"Je to spoločná práca mňa a Pietro Filipi. Samozrejme, že mám predstavu, viem, čo sa mi páči, ale krajčírsku časť, ako aj tú technickú som musela konzultovať s odborníkmi," povedala modelka.

Jej módna kolekcia obsahuje jedenásť modelov. Najpamätnejšie je určite biele tričko s obrovskými červenými ústami. "Ľudia hovoria, že moje ústa sú zapametateľné, tak asi preto," usmieva sa Simona.

"Som naozaj rada, že som si vyskúšala prácu tvorcu a zistila, koľko potrebných, krásnych a dôležitých krokov je potrebné urobiť, aby sa vyrobilo jedno tričko," dodala.

A fanúšikovia Simony sa nemusia obávať, že modely budú k dispozícii iba pre štíhle a vychudnuté ženy, či dievčatá. "Nechcem robiť modely iba pre vychrtliny, kolekcia bude k dispozícii vo všetkých veľkostiach a dievčatá s krivkami v nich budú vyzerať perfektne," dodal Krainová, ktorej kolekcia uzrie svetlo sveta 12. októbra. 
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete