S ktorými celebritami sa najťažšie spolupracuje. 
TV Markíza, TV JOJ

Naproblémovjší ľudia slovenského šoubiznisu: S kým je to naozajstné peklo?

11. augusta 2017 00:02 / Slovenský šoubiznis
Slovenský šoubiznis je rybník, v ktorom plávajú desiatky malých a väčších rybičiek. Ako raz Adela Banášová však povedala, pred Bohom a v Hainburgu sme si všetci rovní. My vám dnes prezradíme, kto z celebrít rozhodne nepatrí k najpríjemnejším ľuďom a kto naopak.

Ak začneme od konca, najlepšia spolupráca je vždy so spomínanou Adelou Banášovou. Tá si zvykla na bulvár už za tie roky tak, že s ním žije v určitej symbióze. A aj keď je pravdou, že si občas aj ona pichne a svojim vtipom trosku bulvárnym novinárom podkúri, nikdy neodmietne odpovedať na žiadnu otázku, vždy na SMS správy novinárov odpisuje a nikdy nie je pri stretnutiach s nimi arogantná. Práve naopak. Ak aj ide o vážnejšiu, či kontroverznejšiu tému, nemá problém sa vyjadriť. Vždy však cez správu, málokedy si moderátorku nahráte cez telefón, pretože si svoje odpovede chce premyslieť.

To taký Michal Kubovčík pôsobí na prvý pohľad ako milý mladý muž, ktorý neustále srší dobrou a pozitívnou energiou. Opak je však pravdou. Každý rozhovor je pre novinára utrpením. Kubovčík sa správa, akoby bol duchom neprítomný, pri pozdrave vám ani nepodá ruku a novinárov má takpovediac na háku. A to sú pritom k nemu milí a tiež to berú ako svoju prácu. Prečo aj on nie je stotižnený s tým, že určitá miera straty súkromia k jeho profesii patrí, vie len on sám.

Emma Drobná je v slovenskom šoubiznise iba krátko. Miesto medzi hviezdičkami jej zabezpečila výhra v Česko slovenskej SuperStar, kde tromfla všetkých ostatných. A aj keď môže pôsobiť milým a cool dojmom, nie je to tak. Na fotenia chodí znechutená, bez nálady a vidieť na nej, že ju akákoľvek aktivita spojená s novinármi vyslovene znechucuje. A dáva im to aj poriadne pocítiť.

Diana Mórová je naopak navonok žena, ktorá pôsobí chladne. V jej prípade to záleží od témy, ale aj od nálady, akú v ten deň má. Niekedy je milá, nemá problém odpovedať na nič, inokedy vám už pri dvíhaní telefónu odpovie tak, že viete, ako bude reagovať. Zoči voči je to však iné. Nepohrdne ani selfíčkom, či už ide o fanúšika, alebo bulvárneho novinára.

Karel Gott a Lucie Bílá sú kapitolou samou o sebe. Dve najväčšie spevácke hviezdy v celom Česko Slovensku sú totiž najväčší profíci. Ich vzťahy s novinármi sú na tak vysokej úrovni, že si zo svojej pozície už ani nemôžu dovoliť niekoho odmietnuť, alebo neodpovedať. A novinári majú za tento prístup voči nim úctu. V Čechách nenájdete bulvárny článok o týchto dvoch Zlatých Slávikoch, kde by chýbalo ich vyjadrenie. A to si taký Gott za posledne roky preskákal operácie, rakovinu a aj napriek tomu s novinármi komunikoval. Bílá nie je iná a či už ide o jej nové lásky, rozchody, alebo smrť v rodine, nikdy novinárov neodbije a vždy slušne odpovie. Rovnako pristupujú aj k rôznym PR aktivitám, na ktorých musia tráviť hodiny a hodiny času. Sú vždy milí, usmiati a ku každému sa správajú slušne.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete