Belohorcová aj dnes vyzerá fantasticky 
Instagram Zuzana Belohorcová

Bývalá učiteľka sexu Belohorcová: Ukázala svoje prednosti, je sexy aj po rokoch!

11. augusta 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Preslávila ju erotická relácia Láskanie, či české Peříčko. V časoch najväčšej slávy bola Zuzana Belohorcová prezývaná učiteľka sexu. Dnes žije za veľkou mlákou, aj keď...

Občas si blondínka odskočí domov na Slovensko, či do Čiech, kde je stále žiadaná. Práve v stovežatej Prahe má momentálne pracovné povinnosti, keďže sa stala tvárou istého kaderníckeho salónu. Pri fotení propagačných fotiek ukázala, že zo svojho sexepílu nič nestratila.

Aj napriek tomu, že je dnes už mamičkou dvoch detí - dcérky Salmy a syna Nevia, postavičku má stále luxusnú. Aj preto nemá problém odhodiť šaty a predviesť sa iba v spodnej bielizni.

A zatiaľ čo za veľkou mlákou chcela preraziť ako realitná maklérka, v Čechách a na Slovensku je o ňu záujem ako o tvár rôznych produktov. Na Miami, kde žije s manželom Vlastom Hájekom žije doslova rozprávkový život.

Bývajú v jednom z najluxusnejších komplexov priamo na Miami Beach, jej manžel pracuje s realitami a Zuzana sa absolútne nemusí ponáhľať do práce. ako ona sama tvrdí, Vlasta ich bez problémov uživí... 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete