Dvojica sa zosobášila pred 6 rokmi 
Facebook Jozef Poláček

Foto vnútri! Manželka známeho slovenského producenta úplne nahá!

10. augusta 2017 13:08 / Sexy
Glenda sa rozhodne nemá za čo hanbiť. Svoje dokonalé krivky predviedla na lodi, kde odhodila ostýchavosť aj oba diely svojich plaviek. Aby nebolo nič vidieť, tie najintímnejšie partie rafinovane zakryla tak, aby nič nebolo vidieť. Svoj kubánsky temperament teda rozhodne nezaprie a nemá problém ani s nahotou.

Jopo sa s Glendou zoznámil pred 7 rokmi, kedy ich vzťah nabral rýchly spád. Po troch mesiacoch sa zobrali na honosnej svadbe v kaštieli v Tomášove, a v roku 2011 sa im narodil synček Joshua. Dvojica odvtedy pendlovala medzi Slovenskom a Kubou, kde navyše známy producent rozbehol biznis a otvoril si bistro Papa Ernesto. Okrem toho sa objavili aj v jojkárskej reality show Sladký život, kde predviedli, ako to na Kube vlastne chodí.

Bývalý markizácky moderátor, ktorého preslávila hudobná relácia Deka, sa momentálne naplno venuje svojmu synčekovi. "Môj syn rastie neuveriteľne rýchlo a uvedomil som si, že si chcem rodinu užiť čo najviac," povedal v minulosti Jopo. Napriek tomu, že sa pred pár mesiacmi objavili informácie o rozpade manželstva, dvojica sa k svojmu vzťahu vyjadruje veľmi opatrne.

"Náš vzťah je taký ako v každom manželstve, kde sú dobré aj zlé veci. Ani my nie sme iní. Prechádzame ťažkými časmi," opísala ich vzťah Kubánka. Nech už je to akokoľvek, dvojici sa nedá uprieť, že robia všetko preto, aby nič nepocítil najmä ich syn Joshua. Svoje súkromie si strážia, avšak slovíčko rozvod v ich prípade nie je témou dňa. "Nie, nie sme rozvedení," povedal pred pár dňami pre topky.sk Jopo.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete