Kalisová už má nového chlapa 
Instagram M. Kalisová

Kalisová má po rozvode so Šmahelom náhradu. Zbalila bývalého hokejistu!

08. augusta 2017 14:23 / Slovenský šoubiznis
Moderátorka Miriam Šmahel Kalisová sa iba nedávno oficiálne rozviedla so svojim manželom Martinom Šmahelom. Dlho však nesmútila a zakotvila v náručí ďalšieho prominenta. Jej vyvoleným sa stal bývalý hokejista Dušan Pašek mladší.

Ten sa s ich prvou fotografiou pochválil aj na sociálnej sieti a prezradil tak celému svetu, že s Mirkou tvoria pár. Obaja nakoniec vyšli s pravdou von a túto informáciu potvrdili. "Áno, sme pár, je to pravda, ale viac o tom rozprávať nechcem," povedala pre portál tvnoviny.sk markizáčka.

Rovnako nezatĺkal ani samotný exhokejista, ktorý sa momentálne venuje podnikaniu a v bratislavskom nákupnom centre prevádzkuje kaviareň. "Sme s Mirkou spolu, ale viac sa k tomu nechcem vyjadrovať," doplnil Pašek.

Ten sa v minulosti preslávil vzťahom aj s terajšou matkou jedného z detí Borisa Kollára. Nejaký čas totiž randil s Barborou Balúchovou a jeho náručou prešlo aj niekoľko známych modeliek, či missiek.

Pašek má v zákulisí slovenského šoubiznisu povesť donchuana a neušla pred ním žiadna sukňa. Kalisová naopak v minulosti randila s kolegom z Markízy Petrom Varinským a neskôr práve so Šmahelom, s ktorým má dcéru Miu.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete