Bývalá hviezda popmusic sa priznala k bisexualite. 
Facebook Aaron Carter

Bývalá veľká detská hviezda otvorene priznáva: Som aj na mužov!

07. augusta 2017 15:43 / Zahraničný šoubiznis
Kedysi patril k najväčším detským hviezdam a jeho pesničky boli veľkými hitmi. Bol síce celý život v tieni slávnejšieho brata, no aj on si v šoubiznise našiel svoje miesto. Reč je o Aaronovi Carterovi, ktorý prišiel s nečakaným odhalením.

Jeho bratom je slávny miláčik žien Nick Carter, ktorý je členom Backstreet Boys. Aaron spôsobil ošiaľ na svetovej pop scéne v roku 1997. Bolo to práve obdobie boybandov, začiatky Britney Spears, či Christiny Aguilery.

Mladší z bratov Carterovcov naspieval hit Crush on you, z ktorého sa vykľul veľký hit. Z druhého cédečka sa predali 3 milióny kusov. Dnes je však slávnejší skôr pre svoje škandály s alkoholo, či drogami. Poprask spôsobil aj pred pár dňami.

Na sociálnej sieti totiž zverejnil priznanie, že je bisexuál. Svojim fanúšikom poslal otvorený list, v ktorom sa verejne priznáva k odlišnej sexuálnej orientácii. Prvú skúsenosť s mužom mal v 17. rokoch. Ako priznáva, toto odhalenie mu pomôže v tom, aby sa zbavil veľkej záťaže na svojej hrudi.

"Na začiatok by som rád povedal, že milujem každého jedného môjho fanúšika. Je tu však niečo, čo by som vám chcel povedať. Mám pocit, že je to dôležité pre mňa, moju identitu a ťaží ma na hrudi polovicu môjho života. Nehanbím sa za to," napísal na sociálnu sieť.

Cartera nedávno zatkla polícia potom, ako šoféroval auto pod vplyvom drog a omamné látky u neho dokonca aj našli.  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete