Eric Bolling 
nbcnews.com

Obrovský sexuálny škandál v známej televízii. Kolegyniam posielal fotky intýmnych partií, prišiel tvrdý trest

07. augusta 2017 00:00 / Zahraničný šoubiznis
Americká televízia Fox News má na krku ďalší sexuálny škandál. Tentokrát v ňom lieta populárny moderátor Eric Bolling, ktorý mal obťažovať svoje kolegyne nevhodnými textovými správami.

Televízia už Bollinga suspendovala a bude mimo obrazovky kým sa celá kauza nevyšetrí. Bollingovi priťažilo to, že po tom, čo sa objavili informácie, že kolegyniam posielal nevhodné textové správy, bývalá návštevníčka relácií Fox News Caroline Heldmanová potvrdila, že sa k nej Bolling viackrát správal “veľmi nevhodným spôsobom”. Podľa Heldmanovej ju Bolling sexuálne obťažoval. Rozprával jej o tom, že najradšej má sex vo svojej pracovni.

Bolling mal posielať nevyžiadané txtové správy so sexuálnym obsahom trom kolegyniam. Údajne im posielal aj fotografie penisu. Bollingovu reláciu Cashin stiahli z vysielania práve po tom, čo tri kolegyne potvrdili, že im Bolling poslal fotografie mužských genitálií.

Jedna zo žien moderátorovi na smsku odpísala s tým, že jej už nikdy nemá posielať podobné obrázky a správy. Ženatý otec jedného dieťaťa jej neodpovedal. Bolling akékoľvek nevhodné správanie odmieta a podľa svojho právnika využije všetky možnosti, aby sa bránil. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete