Ivana Kičikoleva 
Facebook Ivana Kičikoleva

Známa slovenská modelka: Priznala vážnu chorobu!

07. augusta 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Zdravotné problémy neobchádzajú ani známe osobnosti slovenského šoubiznisu. Svoje o tom vie aj modelka Ivana Kičikoleva, ktorá už nejaký čas zápasí so zdravotnými problémami.

"Vždy som si myslela, že nemôžem byť chorá a že sa mi to určite nikdy nestane. Bohužiaľ, opak bol pravda,“ spomína s vážnosťou v hlase krásna Ivana, ktorá je napriek všetkému silná a vyrovnaná. „Moje problémy sa začali bolesťou prsta na nohe. Najprv som to pripisovala noseniu vysokých podpätkov, no neskôr sa bolesť preniesla na druhú nohu, potom do zápästia, ramena a malých i veľkých kĺbov. Ukázalo sa, že mám autoimunitné ochorenie – reumatoidnú artritídu v aktívnom štádiu," povedala pre týždenník Šarm modelka.

Myslela si, že choroba zmizne a ona bude v poriadku ako predtým. Opak bol však pravdou. "Bola som v takom štádiu, že okrem teplákov som si nedokázala nič iné obliecť a naozaj som si nevedela ani umyť zuby. Bolo to náročné, hlavne na psychiku," opisuje ťažké obdobie Kičikoleva.

Preto si aj ona našla aktivitu, ktorá jej pomáha a nezaťažuje až tak jej organizmus. "Nemôžem robiť žiadne výbušné cvičenia či posilňovať svaly. Začala som preto s jogou a pilatesom. Choroba ma naučila venovať sa sama sebe. Konečne som si vedela nájsť čas na masáže, fyzioterapiu a sledujem, či mi niečo robí, alebo, naopak, nerobí dobre. Nedávno som skúšala hrať tenis a dodnes mám zapálené zápästie, čiže takýto typ športu u mňa naprichádza do úvahy," dodáva.

Krásna modelka našla oporu vo svojom partnerovi, známom švajčiarskom tenistovi Marcovi Chiudinellim. S ním tvorí pár už niekoľko rokov a práve on bol pre ňu tým, kto jej v najťažších chvíľach veľmi pomohol.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete