Rozboril si s manželkou doprial naozajstný luxus 
Facebook Vilo Rozboril

Vilo Rozboril a jeho manželka sa pochválili svojim príbytkom! Aha, ako luxusne si spolu žijú

05. augusta 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Vilo Rozboril evidentne prežíva najspokojnejšie obdobie svojho života. Pred mesiacom sa oženil s lekárkou Alexandrou Novotnou, s ktoru od prvopočiatu vzájomného vzťahu žije v spoločnej domácnosti. Práve inkriminovaná domácnosť stojí za zmienku. Ide totiž o poriadny luxus!

V minulosti patril Vilo k najlešpie zarábajúcim moderátorom v televízii Markíza. Po odchode Zuzany Ťapákovej z postu generálnej riaditeľky v Záhorskej Bystrici našiel uplatnenie v konkurenčnej Jojke, vďaka ktorej nadviazal na úspech relácie Modré z neba takmer rovnakým formátom s vynoveným názvom V Siedmom nebi. Rozboril sa o priazeň ľudí a ich podporu báť nemusí. Práve vďaka televíznemu programu o plnení snov tým, s ktorými sa osud vôbec nemaznal má na svojom konte tisícky prívržencov. Často a rád sa im prihovára cez sociálne siete.

Z času na čas tiež prekvapí fotografiami zo svojho súkromia. Na niekoľkých z nich ponúkol verným fanúšikom pohľad za múry svojho neskromného obydlia. A veru, je sa na čo pozerať. Pýšiť sa môže obrovským bazénom, i dokonale pestovanou záhradou s jazierkom z rúk šikovného záhradného architekta. Na prvý pohľad upúta aj vonkajší posed v zimnej záhrade s priamym výhľadom do dvora. Podľa fotiek je jasné, že rodinka trávi v tomto prostredí veľa drahocenného času. Niet sa čo čudovať, keďže sa jedná o skutočnú oázu pokoja a prepychu.  
📷
5 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete