Hantuchová bude najväčšou hviezdou tanečnej šou. 
Facebook Daniela Hantuchová

EXKLUZÍVNE ODHALENIE! Ako to bolo s Hantuchovou a tanečnou šou? Vieme všetko...

28. júla 2017 00:01 / Slovenský šoubiznis
Najväčšou hviezdou jesennej šou Let's Dance bude Daniela Hantuchová. Informácie o jej angažovaní sa pred pár dňami prehnali slovenskými médiami. Nám sa podarilo zistiť, ako to vlastne celé bolo.

Podľa informácií, ktorými disponuje vipstory.sk, Hantuchovú neoslovila televízia. Náš zdroj z okolia celej šou, ktorý je o zákulisí Let's Dance veľmi dobre informovaný, nám prezradil, ako to vlastne bolo. "Hantuchová sa po skončení kariéry zrejme trochu nudí. Ona sama totiž televíziu oslovila s tým, že chce ísť do šou tancovať," prezrádza náš zdroj. Vyzerá to teda tak, že to nebol nápad televízie, aj keď oficiálne samozrejme všetci mlčia. Podľa hlasov z produkcie to vyzerá tiež tak, že sa kompetentní rozhodli staviť všetko práve na jednu kartu s menom Hantuchová.

"Všetko sa točí okolo nej. Keď prišla s návrhom, že by chcela tancovať, televízia po nej okamžite skočila, aj keď jej honorár je niekoľkonásobne väčší, ako majú ostatní," dodáva náš človek. Informácie o tenistke v tanečnej šou nakoniec potvrdil aj šéf PR oddelenia. "Veľmi sa tešíme, že hviezda Danielinho formátu obohatí zostavu účinkujúcich v šou Let’s Dance. S napätím budeme spolu s divákmi sledovať, ako ďaleko v súťaži ju dovedú jej tanečné kroky," povedal Michal Borec. Či nakoniec získa titul kráľovnej tanečného parketu je otázne. Predsalen bude mať veľkú konkurenciu...  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete