Niektorí fanúšikovia sú z autogramiády Karla Gotta veľmi sklamaní. 
archiv

Veľké sklamanie na autogramiáde Karla Gotta!

19. júna 2017 12:14 / Zahraničný šoubiznis
Niektorých fanúšikov Karel Gott v nedeľu potešil, ale mnohých z nich zarmútil. Na lodi na náplavke, kde pokračuje jeho výstava Gott My Life, mal veľkú autogramiádu. Tá ale nebola, ako bolo pôvodne avizované, určená všetkým fanúšikom. A naviac mala rôzne obmedzenia!

Vstúpiť na autogramiádu mohli len tí, ktorí si zakúpili vstupenku na výstavu. Mohli si na jednu osobu nechať podpísať iba tri veci, napríklad fotku, CD alebo pamätník. ,,Chceli sme sa s mamkou a pánom Gottom odfotiť na mobil. Povedali nám, že to nejde, že si to Gott nepraje. veľmi nás to sklamalo. Vyzeral dobre,” zverila sa Kristína Žačková.

Sklamaní boli aj ďalší: ,,Poznám Karla Gotta ako fanúšička tridsať rokov. Vždy bol ústretový, chotný, pri ničom nerobil ceremónie. Teraz, kdekoľvek príde, vyzerá to, akokeby prišiel prezident USA: Gorily okolo neho, jeho žena a hovorkyňa, ktoré naňho stále dávajú pozor. Neustále nejaké obmedzenia. Chápem, že mu nemusí byť najlepšie, ale tak nech to nerobí. Pretože to vyzerá zvláštne. A to, že sa nesmelo fotit nie len selfie, ale vôbec, mi prišlo veľmi divné,” kritizovala udalosť pani Zuzana.

Spevák zrejme autogramiádu usporiadal v rámci obchodnej dohody s majiteľom lodi, teda za honorár. Kto si kúpil vstupenku, dostal ako bonus možnosť na pár sekúnd stretnúť sa s Gottom a nechať si niečo podpísať. Kto nie, mal Gotta možnosť vidieť pri príjazde a odjazde. Spevák sa podpisoval cez dve hodiny. Potom odišiel s manželkou a hovorkyňou unavený naspäť domov. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Rusko šokuje! Kto stojí za jeho obvinením? Nemusí

Celebrity

Kenneth Branagh a Anna Friel získali ceny Emmy

Štýl

Riziko kardiovaskulárneho ochorenia je u majiteľov