Niektoré zákazníčky majú pocit, že sa s nimi Agáta hraje! 
archiv

Prachařovej sa podnikanie sa vymyká spod kontroly: Ozývajú sa nespokojné zákazníčky!

17. júna 2017 09:42 / Zahraničný šoubiznis
Už pred pár mesiacmi sa verejnosť dozvedela o problémoch s internetovým obchodom modelky Agáty Prachařovej. Teraz sa ukazuje, že sú aj ďalšie. Na Slovensku sú z výrobkov modelky a provokatérky veľmi sklamaní!

Prachářová vraj podľa expres.cz nakupuje nekvalitné oblečenie v talianskom sklade, na ktoré si následne našíva vlastné ceduľky a predáva zákazníčkam za horibilné sumy. K ním pritom podľa ich svedectiev pristupuje s neúctou a dokonca na ne slovne útočí. V prípade vrátenia peňazí nekomunikuje a ma neprimerane dlhé dodacie lehoty.

Teraz sa tieto slová potvrdili aj u nás. Cas.sk prišiel so svedectvom, že jedna z Agátinych zákazničok sa sťažovala na tovar, ktorý jej bol doručený. ,,Objednala som si bundu za 60 eur, ale prišiel mi šmejd. Značka bola prišitá ručne, akoby to šilo malé dieťa,” posťažovala sa zákazníčka do redakcie.

To ale nie je všetko. Zákazníčka chcela tovar vrátiť, ale peňazí sa nedočkala. ,,Čakala som tri a pol mesiaca, než som sa rozhodla záležitosť riešiť inou cestou. Už som písala na Českú obchodnú inšpekciu. Najviac mi vadí, že Agáta nereaguje,” uviedla klientka.

A čo na to Agáta? ,,Pani mi nebola schopná poslať číslo účtu, ale už ho mám. Pneiaze boli odoslané. Mám množstvo spokojných zákazníčok, a keď sa stane, že sa niekomu niečo nepáči, tak za to nemôžem,” tvrdí modelka. Mnohí majú však odlišnú skúsenosť a Agáte nemôžu prísť na meno. Je zrejmé, že podnikanie berie na ľahkú váhu. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Rusko šokuje! Kto stojí za jeho obvinením? Nemusí

Celebrity

Kenneth Branagh a Anna Friel získali ceny Emmy

Štýl

Riziko kardiovaskulárneho ochorenia je u majiteľov