Na svadbe Sajfu a Veroniky preletela iskra už manželov Vinczeových. 
Instagram

Sajfa ukázal svadobný dar pre Adelu a Viktora: Z tohto pôjdete do kolien!

13. júna 2017 22:11 / Slovenský šoubiznis
Tento víkend to v nádhernom prostredí kaštiela v Tomášove ožilo svadbou Adely Banášovej, už Vinczeovej a Viktora Vinczeho. Medzi stovkou pozvaných hostí nechýbali Matej “Sajfa” Cifra a jeho manželka Veronika Ostrihoňová, ktorí mladomanželom darovali skutočne originálny darček!

Sajfa najočakávanejšiu svadbu tohto roka priblížil už tradične prostredníctvom svojho vlogu, kde dokonca ukázal, aký svadobný darček si pre Viktora a Adelu spoločne s Veronikou pripravil: ,,My s Verčou sme sa brali 10. septembra, Adela bola vtedy sama, prišla na tú svadbu, Viktora poznala už predtým, ale garantujem vám, a toto je nepopierateľný fakt, že práve na našej svadbe medzi týmito dvoma mladými švárnymi ľuďmi prebehla definitívna iskra,” začal svoj prehovor Sajfa.

,,A s tým naozaj veľmi intenzívne súvisí aj to, čo sa spolu s Verčou hodláme dať, ako mladomanželom, nie su tú peniaze, žiadne drahé dary, ale je to spomienka presne na tú iskru, ktorá myslím si, že na fotografii, ktorá sa stala obrazom, je definitívne zachytená. Tu je Boris Pršo, nevedeli sme ho odtiaľ vystrihnúť, sorry Boris, ale patril si tam do tej partie, Viktor a Adela. Takto tancovali 10. septembra minulý rok na našej svadbe. A oddnes takto budú tancovať celým životom,” ukázal Sajfa fotografiu, na ktorej je vyobrazená Adela spoločne s oboma pánmi v rozšafnej nálade.

Zo svojej svadby tak Sajfa ukázal záber, ktorý nemal uzrieť svetlo sveta. A či to bola bujará zábava aj túto sobotu na svadbe novomanželov, ostáva už len otázkou. Každopádne, Sajfa bol opäť raz originálny!  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete