Ariana sa po hrozivom útoku psychicky zrútila 
Facebook

Ariana Grande na benefičnom koncerte v Paríži: Neubránila sa slzám!

13. júna 2017 12:11 / Zahraničný šoubiznis
Mladá americká speváčka pred pár dňami zažila najhoršie chvíle svojho života, keď počas jej koncertu v britskom Manchestri došlo k hroznému útoku, pri ktorom zabili 22 ľudí. Speváčka nasledujúce vystúpenia vrámci turné k albumu Dangerous Woman zrušila, usporiadala benefičnú akciu a k turné sa vrátila až minulý týždeň v Paríži.

Tragédia v Manchestri zamávala nielen speváčkou, ale aj celým svetom obzvlášť pre to, že drvivú väčšinu publika tvorili dospievajúci a deti. Ariana okamžite po útoku odletela späť do USA a bulvárne noviny zaplavili informácie o jej psychickom zrútení a plánovanom konci kariéry. Speváčka sa totiž cítila zodpovedná za smrť svojich fanúšikov.

Namiesto konca kariéry ale vydala prehlásenie, v ktorom uviedla, že nechce, aby vyhral strach a v turné bude pokračovať. Koncert v Paríži sprevádzali silné bezpečnostné opatrenia. K ochranke a policajným hliadkam sa pridala aj armáda.

Speváčka sršala energiou, ale počas skladny One Last Time, ktorá sa stala neoficiálnou hymnou obetí manchesterského útoku nechala väčšinu textu odzdpievať prítomne publiku a sama sa neubránila plaču. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete