O Kollárovi sa už dlhšie šepká, že má mať pomer s kráskou Dominikou. 
archiv

Pravda o Kollárovej ďalšej milenke: Prehovorila ona sama!

07. júna 2017 07:07 / Slovenský šoubiznis
Multiotecko Boris Kollár je už asi navždy v povedomí ľudí upísaný ako milovník žien. Veď nečudo, keďze jeho rodinu tvorí desať detí, ktoré má s deviatimi ženami. Teraz sa už len čaká, kedy Kollár opäť prekvapí nejakou tehotnou ženou a jeho rodina sa tak rozrastie o ďalšieho člena, čím by mal “doma” povestnú futbalovú jedenástku.

Už dlhšie obdobie sa hovorí o devätnásťročnej kráske Dominike Ngo Ducovej, ktorá by mohla byť jeho potenciálnou partnerkou. Podľa zistení Plusky dvojica už stihla v roku 2014 spoločnú dovolenku a majú k sebe naozaj blízko. Niet teda divu, že podľa mnohých patrí Dominika na zoznam jeho “obetí”.

Dominika sa ale rozhodla prehovoriť a k celému údajnému mileneckému vzťahu prezradila toto: ,,Nezvyknem sa vyjadrovať k článkom na internete, skôr sa snažím na ne čím skôr zabudnúť. No tento krát mi to nedá. Zaručené informácie o tom, že som Borisova milenka ste asi postrehli no nikdy som nemala šancu povedať niečo k tomu aj ja. Je mi jasné, že 90% ľudí si svoj názor už vytvorilo a aj keby si sadnem na detektor lži, predložím milión dôkazov a k tomu krvný obraz stále bude niekto kto to bude spochybňovať. Je to nepochopiteľné, že milovník žien a mladá pipka môžu byť len priatelia, ale áno je to tak. Ak chcete overené informácie najprv sa skúste na ne opýtať. Nehanbím sa za toto kamarátstvo..,” uzavrela exotická kráska. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete