Skupina Elán chystá turné k 50. výročiu 
archiv kapely

Skupina Elán spôsobila šok českým fanúšikom! TOTO je za tým!

29. mája 2017 17:04 / Slovenský šoubiznis
Veľký šok pre českých fanúšikov! Skupina Elán, ktorá mala u našich českých susedov naplánované štyri vystúpenia, ich napokon neodohraje. Nie je za tým choroba ale nezhody s promotérom tour. Ide konkrétne o tri zo štyroch vystúpení vrámci projektu Živých nás nedostanú.

,,Promotér - spoločnosť PČS - odstúpila od zmluvy a koncerty Mikulov, Česke Budějovice a Plnzeň sa teda rušia,” uviedla kapela na svojom webe. Vyjadrenie danej spoločnosti bolo nasledovné: ,,Z technických dôvodov sa rušia koncerty turné Elán.” Problém, ktorý vznikol tak vyviedol z miery mnohých fanúšikov, ktorí nešetrili kritikou na facebookovych stránkach: ,,Žiaden koncert v Čechách, tak to ma naštvali,” ,,To si robíte srandu?” ,,Pekný prúser. Nerozumiem, ako sa to môže stať takej veľkej kapele. Čo tak si nájsť iného promotéra alebo si to urobiť po vlastnej osi?” zneli komentáre.

Z českých zastávok ale zatiaľ zostáva koncert na zámku Loučen a v sepmtebri sa potom kapela predstaví v roli headlinera na festivale Vizovické Trnkobranie.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete