Počas koncertu Ariany Grande prišlo o život 22 ľudí. 
CNN

Speváčka Ariana Grande ukázala, že má veľké srdce!

27. mája 2017 10:30 / Zahraničný šoubiznis
Počas koncertu Ariany Grande (23), ktorý sa konal v pondelok večer, prišlo kvôli atentátnikovi o život 22 ľudí. Speváčka ukázala, že má veľké srdce a celá tragická udalosť jej nie je ľahostajná. Pozostalým vraj navrhla, že zaplatí výdavky spojené s pohrebom.

Ariana po bombovom útoku, ktorý sa odohral v hale Menchestra po jej koncerte, zrušila všetky svoje nadchádzajúce vystúpenia, ktoré mala naplánované vrámci európskeho turné. Okamžite sa vrátila domov na Floridu za svojou rodinou a priateľom. ,,Ariana je v šoku. Je to pre ňu traumatizujúce. Má okolo seba niekoľko blízkych, ktorí jej pomáhajú,” prezradil zdroj z jej okolia.

Aj napriek tomu, že speváčka nemôže za to, čo sa po jej koncerte stalo, chce rodinám pomôcť: ,,Ariana oslovila rodiny, ktoré stratili svojich milovaných a zaplatí pohreby,” objavilo sa na twitterovom účte Ariana Updates!

Medzi obeťami bola aj osemnásťročná Georgina, s ktorou sa speváčka ešte prv odfotila. Ariana už údajne kontaktovala všetky rodiny, ktorých deti prišli v pondelok o život. A za to ju fanúšikovia obdivujú ešte viac než predtým. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete