Habera a Peštová oslavujú výročie. 
Instagram

Romantik Habera: Verejné vyznanie Daniele!

26. mája 2017 19:30 / Slovenský šoubiznis
Stabilný a šťastný vzťah je dnes nielen v šoubizových vodách vzácnosťou. Nájdu sa však aj takí, ktorým to aj po rokoch dokonalo funguje. Medzi ukážkový pár u nás patrí modelka Daniela Peštová a spevák Paľo Habera.

Habera a Peštová už celých sedemnásť rokov tvoria šťastný pár, čo aj pravidelne dokazujú nielen tým, že sa ruka v ruke objavujú v spoločnosti, ale taktiež spoločnými fotografiami na sociálnych sieťach. Práve tam dnes Habera napísal krásne vyznanie Daniele k ich výročiu: ,,Výročie! Život je plný neočakávaných a krásnych vecí. Dnes je to presne 17 rokov, čo som ju prvý krát uvidel. Život je plný nečakaných a krásnych prekvapení. NaŠťastie!” vyznal lásku svojej partnerke líder skupiny Team.

Daniela v rozhovore pre iDnes.cz prezradila, dôvod, prečo im to vo vzťahu stále klape: ,,..každý často cestujeme sám. Ale tiež je dôležité sa rešpektovať, milovať a nevytáčať jeden druhého.” Dvojica spoločne donedávna vychovávala tri deti. Danielin syn Yannick z jej prvého manželstva sa už osamostatnil a tak sa ešte starajú o ich dve spoločné deti, dcéru Ellu a syna Paula Henryho. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete